Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan 3 hónapos a babám, és...

Lassan 3 hónapos a babám, és elég kellemetlen de kellemetlen szagú fülzsír van a fülében, normális ez?

Figyelt kérdés
ma reggel láttam hogy a fülkagylójában egy nagyobb darab barnás és kellemetlen szagú fülzsír van. egyszerűen ki lehetett törölni, nem folyt de nem is volt száraz. mitől lehet ez? rendesen mosdatom mindennap, tisztítom is a kis fülét, normális mégis, hogy ilyen? és mitől barnás? köszönöm előre is a normális válaszokat

2012. okt. 15. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az enyémnek is volt egyszer barnás,elvittem fülészetre és kiderült hogy hallójárat gyulladása van.1-2 nap fülcsepp és elmúlt.
2012. okt. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
várjam meg míg lesz még ilyen vagy vigyem most dokihoz?
2012. okt. 15. 10:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Vidd el a fülészetre,nekünk középfülgyulladás volt, és hát nekünk is 3 hónapos korában kezdődött,így is majdnem egy hónapig tartott, és ez ilyen kis korban nagyon súlyos ,én tehát azt javaslom, vidd el,szakember megnézi, aki jobban ért ehhez, mint mi.
2012. okt. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, rózsamézzel kenegesd, azzal töröld le, NE VÍZZEL!!!!!!!!!!
2012. okt. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet épp a baj, hogy víz került a kis fülébe...vigyázni kell azzal.
2012. okt. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!