Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ha egy gondolat...

Normális ha egy gondolat ilyen reakciót vált ki belőlem?

Figyelt kérdés

17 hónapos a kisfiam,sajnos a munkámból kifolyólag sokkal kevesebbet lehetek vele mint szeretném.

Gyakori hogy hetente mindössze két rövid este az együtt töltött időnk,valamint szintén heti két alkalommal én viszem a bölcsibe és hozom haza onnan.

Jó esetben is csak havi 4-5 teljes napunk van egymásra.

Egyre többször jut eszembe munkaidő alatt,olyankor annyira elszomorodok,hogy szabályos sírógörcs fog el,persze ezt vissza kell fojtanom,mégsem fakadhatok könnyekre 39 éves férfi létemre egy munkahelyen.

Az is előfordult már,hogy mikor du. mentem érte a bölcsibe és ő boldogan futott a kis lábán hozzám örömében,könnybe lábadtak a szemeim amit a dadus is észrevett.

Elég kellemetlen szituáció volt,nem is tudom mit képzelhetett rólam.

Tudom hogy kevesebbet kellene dolgoznom,de sajnos az élettársamnak nagyon sok hitele van,nagy szükség van a pénzre.

Úgy érzem ördögi körbe kerültem,tanácstalan vagyok.

Nem fog tőlem elhidegülni a fiam idővel?


2012. okt. 14. 12:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


az én férjem is sokat dolgozik, reggel elmegy, este hazajön, és amikor 1-2 napot végre itthon van, akkor egymáson lógnak egész nap, csak apa öltöztetheti, csak apa adhatja oda....:)

Én nem vagyok féltékeny emiatt, nem is lehetnék, csak annyit akarok kihozni, h nem a mennyiség, hanem a minőség a lényeg. Ha abban a 4-5 napban tudsz vele foglalkozni, az nagyon sokat ér neki!

2012. okt. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem fog elhidegülni tőled, hiszen te írtad, boldogan futott hozzád örömében!:-) Hozd ki a legtöbbet abból ami adatott, a minőség a lényeg és reméljük idővel több idő jut nektek. Amikor pedig nagyobb lesz, beszéljetek telefonon is, mi ingyen beszélünk a férjemmel, reggelente már nincs itthon, amikor a lányom ébred, így kihangosítva felhívjuk a munkahelyén. A veled készült videók otthoni lejátszása is sokat adhat a gyereknek, közös képek nézegetése anyával rólad és a kisfiadról, tehát a párodat kérd meg hogy tartson téged "köztudatban", meséljen rólad, szerintem sokat számít egy kisgyereknek. A játékoknál sokkal fontosabb a kisgyerekeknek a közös élmény.
2012. okt. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az élettársad a kisfiad anyukája?
2012. okt. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igen,ő az édesanyja.

A pici mellett neki van egy 10 éves fia is más férfitől.

Az ő kapcsolatukat látva is csak erősödik bennem a félelem.

Évek óta nem hajlandó egyetlen éjszakát sem az apjánál tölteni,pedig tőle mindent megkaphat,anyagi akadálya nincs.

2012. okt. 14. 15:16
 5/15 anonim ***** válasza:
Az én férjem is rengeteget dolgozik. Heti 5 napot éjjel-nappal a munkahelyén van. Én visszamentem dolgozni, így abban a 2 napban ő van a lányunkkal. Így pénzt is keresek és ő is többet van a lányával. 1 éves egyébként.
2012. okt. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

[link]


Ne haragudj nem akarlak elkeseríteni még jobban, de nekem annyira beugrott ez a vers.

2012. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Azért ne hasonlítsd Magad az élettársad gyerekének apjához. Te teljesen más minőségben és együtt élsz a kisfiaddal, akkor is, ha sokat dolgozol. Ha érzi a szereteted, hidd el, mindig is vissza fogod kapni tőle többszörösen. Márpedig imádod őt, ez süt a mondataidból, és felelős apuka vagy. Maradj mindig ilyen, akkor is, ha fáradt vagy.
2012. okt. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a biztató szavakat.

Igazság szerint attól is nagyon félek,hogy a párommal is nézeteltérések lehetnek emiatt,és idővel csak romlik a kapcsolatunk.

Én már 5 éve csak a páromnak és a pici fiúért élek,minden megkeresett pénzt rájuk költök de érzem,hogy ezt így nem lehet sokáig folytatni.

Fáradt,fásult vagyok már,az idegeim is kezdik megszenvedni az egészet,nem tudok már aludni sem normálisan.

Kényszerhelyzetben vagyok,a mókuskerék pedig csak forog és forog tovább.

2012. okt. 14. 20:21
 9/15 anonim ***** válasza:
n évekig külföldön voltam és a párom volt itthon a kicsivel.Ha már ez a gondolat megforult a fejedben szerintem egy kicsit változtatni kéne.Én is ezt tettem különben felörlöd magad a pénzért cserébe.Most van egy közös kislányunk és minden percem vee töltöm.NEM IS TUDOM HOGY, BIRTAM KI A FIAM NÉLKÜL ÉVEKIG.
2012. okt. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Útsó vagyok az én kislányom 18 hónapos és naprol napra tanul valami ujjat.
2012. okt. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!