Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is baj lehet?

Szerintetek is baj lehet?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4 és fél hónapos.Idegenekre nem igazán mosolyog(két alkalommal fordult elő),ha valaki ölbe veszi vagy átveszi a kezemből,1-2 perc után görbül le a szája és sir.Ezt csinálta a védőnővel is és azt mondta,h jobban figyelni fogja a fiam mert a viselkedése bajra utalhat.Szerintetek is?Most aggódok:(
2012. okt. 15. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Még elég picike.Én lányom kb 1 éves koráig idegenekkel nem nagyon barátkozott!!Mondjuk őt fel lehetett venni, azzal nem igazán volt baj.Bezzeg most..fel nem lehet venni, de mindenkinek integet és mosolyog az utcán.(21 hónapos)

Szerintem még korai következtetéseket levonni.Lehet nagyon anyás és kész!

DE!!!Legalább nem egy lesz.arom védőnőd van.Az azért nem baj.Ha pluszba figyel a babádra, abból baj nem lehet.

Nyugodj meg, és élvezd az anyaságot..

2012. okt. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs baj, lüke a védőnőd.

Majd akkor izgulj, ha 2-3 évesen is ilyen lesz, de ezt sem szabad összetéveszteni a félénk, visszahúzódó gyerekkel.

2012. okt. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez komoly????

Az én fiam még 1 évesen is bőgött amikor a TESÓM a kezébe vette, vagy csak közelített felé. Idegenektől, meg kb olyan 8 hónapos korától nem görbült a szája.

Ezt nem hiszem el, hogy ilyen f-szságokkal tudják ijesztgetni az anyukákat. Hát ő ilyen! Félénk, visszahúzódó! Ilyen TIPUS.

A gyerekek nem egy kaptafára készülnek.

2012. okt. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj nincs a babáddal, még pici. Ha nagyobb lenne sem lenne baj, csak félénkebb a kicsid.

Az viszont tényleg jó, hogy figyel rá a védőnő.

2012. okt. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ:) Rendes a védőnőm csak ebben az egyben megkérdőjelezi a szavam,h a gyerekem egyáltalán mosolygott valaha.Nem egy mosolygós tipus,de hasfájós meg ilyesmi,és amikor átvette tőlem és ezt reagálta a fiam akkor mondta,h probléma lehet vele a reakciója miatt.Kicsit megijesztett,bár eddig magabiztos voltam magamban.
2012. okt. 15. 18:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!