Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 napja Lejárt szavatossági...

15 napja Lejárt szavatossági Hipp Bébiételt adnátok a gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 15. 13:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Nem, én nem mernék...
2012. okt. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem, nem adnám oda, bár nem valószínű, hogy rossz, de fő a biztonság.
2012. okt. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%
Nem. De meg olyat se, aminek ma jár le a szavatossági ideje. Te megenned a 15 napja lejárt felvágottat, tejet, húst, akármit?
2012. okt. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem, biztos ami biztos, de lehet, én megenném hogy ne menjen kárba. A maradékot is meg szoktam enni, finomak a bébikaják :)
2012. okt. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 sumergo ***** válasza:
50%

Mivel évekig jók általában, ezért szerintem semmi baja. Meg aztán mikor készül, mindig az adott hónap vége lesz a lejárati idő, ha jól emlékszem. Tehát elvileg az 1. készült is jó lesz x év y hó 31-ig, meg a 31-én készült is ugyanaddig. Pedig ott van 31 nap eltérés. Szerintem kóstold meg. Nem hiszem, h baja van. De lehet én se merném odaadni a lányomnak! :-)

( Amúgy a gyógyszereknél is így adják meg a lejárati időt, ezért ott is szokták mondani, h egy hónap simán belefér!)

2012. okt. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 sumergo ***** válasza:
42%
Megnéztem, Hippnél mindig hónap vége a lejárati idő! :-) Tehát simán jó lehet! Szerintem kóstolj, aztán ha kicsit is gyanús a színe, szaga, íze, állaga, akkor ne add neki.
2012. okt. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,azért kérdezem mert kaptunk egy csomót :) és én is gondolkozom hogy most mit csináljak velük.Végül is azt mondják hogy ilyesmi mint a konzerv meg a befőtt sokáig eláll, ha nincs furcsa íze vagy szaga akkor semmi baja,ja meg ha a kupakot se lehet benyomni.De nem tudom mi legyen :) lehet a kutyus jól fog járni :)
2012. okt. 15. 13:29
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

mivel 2 év a szavatosságuk, szerintem 15 nap nem számít.

ha szagra, ízre jó, akkor odaadnám.

2012. okt. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%
Én nem adnám oda! Te sem eszel olyat meg ami már lejárt, nehogy baja legyen tőle
2012. okt. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Odaadnám,ha nem gyanús a szaga v az íze,azért az nem olyan,mint a felvágott..
2012. okt. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!