Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik adnak a kisbabáj...

Anyukák, akik adnak a kisbabájuknak teát (granulátumból, HIPP-eset vagy Milupát) mennyit adtok egy nap?

Figyelt kérdés
4 hónaposom, már délelőtt megivott 100 ml-t annyira ízlik neki..

2012. szept. 5. 14:49
 1/9 A kérdező kommentje:
De emellett persze eszik rendesen úgy, mint eddig!
2012. szept. 5. 14:51
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

én próbáltam egy időbe de a babám most 10 hós és ki nem állhatja, nem tudom mi az oka

nála a mecsek tea a nyerő, mással meg sem állhatok előtte, pedig nem a legolcsóbb de hát ha neki az ízlik ám legyen

2012. szept. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Én hetente 1x adtam neki a víz mellett!

Most 20 hós,és imádja a vizet!

2012. szept. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Én meg sokat adtam, mert igényelte. Közel másfél éves koráig csak az kellett neki, mostanában már inkább vizet iszik, abból napi 1,5 litert, plusz a tej.
2012. szept. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%

italszükséglet: 50ml/testsúlykilogramm/nap

tej/tápszer:100ml/kg/ nap

2012. szept. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

amúgy sima gyenge gyümiteát is ihat,nem kel, a méregdrága granulátom. 1l ví bele 1 filter te épphogy belemártogatva,picike cukorral.


gyerekkórházban mondták 3 hónaposomnál..azóta én nem veszek drága marhaságokat

2012. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem szoktasd simán a vízhez. Az enyém megissza, mert nem adtam neki semmiféle cukros lötyit. Ez jó marketing, mert rászokik a baba, de nincsen erre szüksége.
2012. szept. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem az elején a lányom irtózott a víztől, így teát ivott! Napi összesen 200ml-t! 5hónapos korától meg már itta a vizet, így abból is kb. 150ml minimum lecsúszik, persze részletekben mind2! Néha, amikor nagyon meleg van és nem nagyon iszik a vízből, csak kortyolgatja, akkor szoktam bevetni a teát, mert azt egyben is megissza! :)
2012. szept. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8.-as vagyok!

Az elején a Milupa kamillát adtam, utána pedig HIPP! Ma is csak a HIPP néha!

2012. szept. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!