Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hipp teárol valo leszoktatás....

Hipp teárol valo leszoktatás. Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Szoval lassan 2 éves a lányom. Szuletésétol Hipp teát iszik. Napi 1 vagy akár másfél liter teát is megiszik. Megprobálnám más teára átszoktatni, de valahogy minden tea befogja, nehezen tud kakálni, vagy ki is marad a széklet. Kakálni naponta min. 1x, de általában 2x szokott. Alig ásztatom ki a filtert (épp hogy csak színe legyen). Meginni megissza, de befogja a tea. Most Teekanne gyerekeknek valo teát vettem. Már hegyekben áll otthon a tea. Mit csináljak? Hagyjam, hogy 1-2 napig megszokja a szervezete és majd aztán lesz kaki? Vagy nem jot teszek neki, ha kimarad a nagydolog pár napra.
2012. okt. 2. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha hígított gyümölcslevet vagy vizet adnál neki? Leszoktatni meg úgy tudod, hogy egyre kevesebbet teszel bele.
2012. okt. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is higítva gyümölcslé, vagy rendes gyümölcslé és víz! A víz lenne a legjobb! Az lányom, bár ő pici még, 3 hósig csak teát volt hajlandó inni! Azóta a víz is csúszik! :) És már csak vizet kap szomjoltásképp! :) Egyébként pont tegnap vettem a picim unokatesójának DM-es babylove-os gyümis ivókát! 1l-es. Nagyon finom! Azzal is próbálkozhatsz! Több ízben van!
2012. okt. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!