Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 évesnek házi hamburgert...

1 évesnek házi hamburgert adni - én vagyok túl laza vagy a barátnőm aggódik feleslegesen?

Figyelt kérdés

Bolti zsemle, csirkehús, paradicsom, saláta, sajt.


A lányom imádja, de a barátnőm szerint még nem ehetne ilyet 1 évesen.


Ti mit gondoltok?


2012. okt. 15. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én is túl laza vagyok, de adnám. :)

Szerintem semmi olyan nincs benne amit nem ehet.

2012. okt. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ez egy házi hamburger amit te leírtál, az összes összetevőjét eheti a gyerek. A barátnőd túloz. Akkor lenne gáz, ha gyorsbüfés hambit adnál neki, fűszeres gyárihússal, meg mindenféle ízesitett öntetekkel.
2012. okt. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden rosszindulat nélkül: ez egy hamburgernek megcsinált kaja :)

Csupa jó és finom van benne, miért ne lehetne adni egy egyévesnek?

2012. okt. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Még csak túl laza sem vagy, szerintem tök jó, egészséges :) Én házi pizzát szoktam csinálni rendszeresen (mi gyúrjuk a tésztát, mi keverjük házi alapanyagból az öntetet, jó minőségű (ha lehet, házi) hússal és zöldségekkel), ha lehet házi sajttal, igaz nem egyévesnek, de majdnem :)
2012. okt. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi olyan nincs benne, amit egy 1 éves ne ehetne. A barátnőd mivel eteti a gyerekét?
2012. okt. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

gondolom, barátnőd ketchupre, majonézre, "gyíkhúsra"... gondolt, ami miatt nem ehetné.

a te verziód teljesen rendben van.

2012. okt. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mi volt vele a baja :-(

A paradicsomot mondta, de azt sem értem.


Szoktunk itthon is csinálni magunknak, mi fűszerezzük a húst is. Egy 1 éves pedig szereti elkérni amit a szülők esznek :-) Így csináltam neki olyat, amit ő is ehet.

2012. okt. 15. 15:15
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondtad h a paradicsom miatt aggódik. Szerintem angyon követi az ajánlásokat. Én most olvastam az egyik felicitas könyvben h nyers paradicsomot 1,5 év kor felett lehet adni. lehet ezt olvasta ő is.

de én is adtam már a közel 1 évesnek nyers paardicsomot

2012. okt. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd nagyon parás egy 1 éves szinte mindent ehet,én legalábbis csípős,zsíros,kolbászon,szalonnán kívül mindent adtam már,mi amúgy sem eszünk nagyon zsírosan,figyelünk,hogy sok tejtermék,hús,zöldség,gyümölcs legyen az "étlapon",barátnőd bemagolt valami új "trend" szerint tanácsokkal teli könyvet szerintem akkor nálam ájuldozott volna,mert már tejet is evett a fiam 1 évesen,sőt megkóstolta az epret és a málnát is
2012. okt. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan eheti, hiszen külön-külön is fogyaszthatja az összetevőket ebben a korban. Az én fiam elmúlt két éves, én bevallom, egy évesen már megkínáltam paradicsommal.
2012. okt. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!