Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol vasaroltok rizs- illetve...

Hol vasaroltok rizs- illetve zab0tejszint Budapesten? Tescoban lehet kapni?

Figyelt kérdés
Sparban es Lidlben nem talaltam sajnos, csak rizstejet, de nekem szuksegem lenne tejszinre is. Esetleg tejfelre, pl rakott krumplinak.
2012. okt. 15. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Leginkább bioboltokban lehet kapni, de van a DM-ben is, csak ott jóval drágább.

Bioboltban a 2 dl rizstejszínt 290 Ft-ért veszem.

2012. okt. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kisebb boltokban is van a belvárosban, pl. az Astoriánál a Buda felé menô buszmegállóban van egy kis közért, Rori vagy valami hasonló, de láttam már a Tescoban és az Auchanban is. Én az Astoriánál, a Múzeum körúton lévô bioboltba szoktam járni, nagyon nagy a választékuk, természetesen rízs- és zabtejszinük is van.
2012. okt. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Dmes nagyon drága, hogyha hozzá tudsz jutni a The Bridge növényi tejszíneihez, azok nagyon jók. A III. ker. Vörösvári-Bécsi út kereszteződésnél van egy nagyon jó biobolt, de van a Mammutban kettő is, az Iskola utcában az I. kerületben - én ezeket ismerem budán.

Merre laksz?

2012. okt. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Auchanban is láttam a bio részen.
2012. okt. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszi lanyok!

Kedves utolso elotti valaszolo!XIIIkeruletben lakom. Esetleg itt ismersz valami uzletet ahol ilyet lehet kapni?

2012. okt. 26. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!