Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik éjszaka és...

Mennyit alszik éjszaka és nappal 4,5 hó babátok?

Figyelt kérdés
Mert az enyém mostanában ( 2 hete )éjszaka 1-2 óránként fent van és csak a cicim nyugtataja meg, a cumit csak nappal fogadja el. Mi lehet a baj?

2012. okt. 15. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugyanennyi idős az enyém. Lehet hogy nő a foga.

Én nem is gondoltam erre,mert a többi gyerekem ennyi idősen még hírből sem ismerte a fogzást, de neki 4 hónaposan és egy hetesen áttört a két alsó foga. De már előtte két-három héttel is nyűglődött, pedig akkor az ínyén még nem látszott semmi.

Két nappal az áttörés előtt láttam csak, hogy dudorodik az íny, de akkor sem drasztikusan, csak épp hogy.

Ahogy áttört, újra aludt hajnalig.

Most megint nem alszik ő sem túl jól, lehet, hogy jönnek felül is...

2012. okt. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Napközben 3-szor kb 20 percet, ha szerencsém van, akkor egy órát alszik. Este 10-től reggel 9-ig alszik, de mostanában nagyon sokszor felkel éjjel. Ő is cumizik, eddig mindig elfogadta éjjel (cumizva is alszik el), de mostanában állandóan kiköpi fél perc után. Sőőőt, már azt is tudja hogyan kell kidobni a cumit a kiságyból :)

Eddig nagyon jó volt az alvókája, nem értem miért lett ilyen mostanában, de most megnyugodtam, hogy nem vagyunk egyedül :) Lehet, hogy csak növekedési ugrásban vannak és hamarosan visszaáll a régi rend.

2012. okt. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Este 8-fél9től reggel 4-fél5ig alszik, meg utána 7-fél8ig, Nappal 3 óránként eszik, előtte alszik 45 perceket, de a 7 órás ébredés után van még egy hosszabb majdnem 2 órás alvás, mert előtte csak 1 órát bír fent lenni..

Egy ideje nálunk is nyugtalanabbul alszik, de jön a foga is úgyhogy ez van.

És a cumikiköpést mi is produkáljuk :)

2012. okt. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
íéjjel 12-13 órát aludt napközben egyszer 2 órát kb.
2012. okt. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Katucika0912 ***** válasza:
4,5 hónaposak leszünk jövő héten !Mi napközben is elég sokat alszunk , reggeli után alszik 2 órát , aztán 10-14 óra között szinte semmit , aztán 14 óra után megint alszik egy jó egy , másfél órát , este 7-kor vacsi , 8kor fürcsi ..és reggel 7ig alszik:) 4-5 x eszünk és tápszeresek vagyunk...lehet azért ilyen jó az alvókája ! Az ökle a szájába van állandóan , rágja a rágokát , de egyenlőre nem nyüglödik a foga miatt , pedig bevan duzzadva az inye .....majd látjuk :) Jó babázást és átaludt éjszakákat mindenkinek..
2012. okt. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek az együttérző öszinte válaszokat. :-)))
2012. okt. 17. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!