Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha a 7 napos babám nem...

Baj, ha a 7 napos babám nem mindig büfizik evés után?

Figyelt kérdés
Próbálom kihozni belőle,de nem megy. a kórházban azt mondták próbáljam meg úgy,hogy leteszem egy kicsit és 5 perc múlva megint megpróbálom. Ezt is teszem,de így sem. Ilyenkor oldalra fordítom,nehogy visszanyelje,ha esetleg bukik. El vagyok keseredve,hogy nem megy,teljesen kivagyok,hogy valamit elrontok.
2012. okt. 15. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nos, az enyém 3 hetes koráig nem büfizett, ha a fejem tetejére álltam,akkor sem... 3 hetes kora után meg mint aki hirtelen rájött h kell, hatalmasakat büfizett, még a másik szobában is hallható volt. ugyh nem baj, nem minden baba büfizik azonnal.
2012. okt. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg nem rontasz el semmit. A babád meg fog szépen tanulni büfizni. Nálunk is jócskán beletelt egy kis időbe míg belejött. Azóta meg már akkorát büfizik, hogy majd leszáll a hajam. :)

12 hetes kisfiú anyukája

2012. okt. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szopizik? ha uvegbol iszik akkor csak meg kell tanulnia, de ha szopizik akkor lehet annyira jol sziv, es ugyes, hogy nem nyel levegot. Lanyom 10 het alatt 3-szor bufizett, soha nem volt hasfajos, en aztan abba is hagytam a bufiztetest, semmi ertelme nem volt. Volt legzesfigyelonk, igy nem aggodtam, de sosem bufizett ki tejet. Amiota uvegbol iszik, azota mar bufizik, de mar 1 eves. Semmit nem rontasz el
2012. okt. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyugtatást! Igen,szopizik. Nem aggódom akkor. Ő sem köpte ki még egyszer sem a tejet. Remélem ilyen ügyes marad :) ha tényleg ezért nem szopizik.
2012. okt. 16. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!