Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 1,5 éves baba kibír 1...

Egy 1,5 éves baba kibír 1 napos buszutat?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mondta, hogy jövőre, amikor a pici 1,5 éves lesz, akkor már simán bevállalja, hogy Görögországba menjenek nyaralni busszal. Csakis busszal, mert a repülő drága. Az ölükben ülne. Nekem 16 hós a kislányom, de el sem tudom képzelni, hogy ilyen hosszú utat kibírna. Csak én vagyok ilyen negatív? Vagy tényleg megoldható valahogy? Lehetséges ez?
2012. júl. 12. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak azok is kibírják-e, akik a buszon ülnek...:)

De viccen kívül, elképzelhető, hogy semmi gond nem lesz, bár ez felnőttnek se könnyű, nemhogy egy izgő-mozgó tipegőnek. Itt is fennáll, hogy minden gyerek más, tehát lehet, hogy könnyen fogja venni az ő babájuk. Én ennyit nem utaztam volna, inkább repülővel mentem, az enyémek bírták az 5 órás utat, de volt olyan baba, aki végig sírta.

2012. júl. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi egy évesünkkel voltunk de repülővel 1,5 órás úton tavaly. Ennyit kibirt, bár szeretett volna járkálni. Hát én nehezen kétlem. Én voltam nem egyszer ilyen hosszú úton, de többet már nem mennék, nagyon brutál hosszú ilyen út ám, nem hogy még egy 1,5 évesnek aki majd rohangálni akar. Hát azt én megnézném hogy az anyuka mit fog csinálni vele egy napon át a buszon. Annyira nem drágább a repülő. Két nagyobb gyerkőcünkkel voltunk ilyen hosszú úton, de ők már 5 és 8 évesek voltak, de igy is a kisebbik olyan volt mint Shrek, ott vagyunk már?...

Úgy hogy nálunk csak a repülő jöhet szóba már. 3 gyerekem van, ha elfogad a barátnőd egy tanácsot akkor NE! Last minute, és máris olcsón megkapja majd az utat.

2012. júl. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi csak Ausztriáig mentünk, de nekem az is borzasztó kényelmetlen volt, és akkor még csak tizenéves voltam. El nem tudom képzelni, hogy egy másfél éves hogy bírná ki. Én még a repülőúttól is tartanék, pedig az mondjuk 1,5-2 óra, de egy kisbabának a reptéri várakozás, beszállás, utazás, kiszállás nagyon nagy tortúra, amit meg lehet érteni.


Egyébként én is sok mindennel úgy voltam, hogy ha a lányom x idős lesz, akkor simán, s amikor elérte azt a kort, akkor láttam, hogy á, dehogyis lehetne úgy, ahogy elképzeltem. Tekintettel kell lenni a gyerekre és az igényeire.

2012. júl. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezek szerint most fél éves a babája. Mire 1 éves lesz, meg fogja magát gondolni az anyuka :D

Nekem is voltak szép terveim, miket fogok majd csinálni a babával vagy mellette... Hát nem nagyon jöttek be, gyorsan beláttam, hogy sok minden nem is olyan egyszerű egy kisgyerekkel :)

Szerintem hagyd rá és közben magadban megmosolyoghatod :)

2012. júl. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi két hét múlva utazunk Olaszországba busszal, másfél éves gyerkőccel. Éjszaka utazunk, így annyira nem tartok tőle. Nappal nem utaznék, az tuti!
2012. júl. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!