Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti kivel hagynátok inkább a...

Ti kivel hagynátok inkább a babátokat még orvosnál vagytok?

Figyelt kérdés
Orvoshoz kell mennem holnap délelőtt, és nem tudom kire hagyjam fél éves lányomat. Anyu dolgozik nem tud vele maradni. Erre párom mondta, hogy majd szól az anyjának jöjjön el és vigyázzon rá ( 30 km-re laknak tőlünk). Csak egy a baj, hogy a kislányom nincs el vele. Legutóbb is, nem volt hajlandó tőle elfogadni az ételt, nem tudta elaltatni, csak üvöltött nála. Húgomra rá tudnám bízni (20 éves) mert vele nagyon jól elvan, de párom azt mondta inkább valamelyik nagyszülő vigyázzon rá! Miért nem veszi észre, hogy nem marad el az anyjával a lányunk? Ti ott hagynátok így vele a babátokat, hogy lehet megint egész délelőtt nem eszik, és nem alszik??
2012. okt. 16. 08:00
1 2
 1/17 gelazso ***** válasza:
10%
a növérre az orvosnál. SENKIRE NEM HAGYOM . fél évesen meg pláne
2012. okt. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Csak éppen 15 km-t kell utaznom azért, hogy eljussak orvoshoz, és mivel busszal vagy vonattal kell mennem cipeljem magammal???? Ki tudja az orvosnál mennyit kell várnom, mivel nem időpontra megyek.
2012. okt. 16. 08:10
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Én arra hagynám akivel elvan, ha tetszik a páromnak ha nem, ha nem tetszik neki akkor egyezzetek meg h te nem akarod az anyjára ő nem akarja a tesódra akkor vegyen ki szabit ha nem akar vagy nem tud akkor az lesz amit te akarsz hisz te jobban ismered a gyereked mert te vagy vele egész nap..
2012. okt. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Kedves 1. válaszoló. Azért ez nem mindig megoldás. Nekem pl. vissza kellene mennem 6 hetes szemészeti kontrollra, mert cukorbeteg vagyok. Már 10 hetes a gyerek, de még halogatom, mert itthon kell hagynom a férjemmel. Legalább 3-4 órás program, mert pupillatágítás is lesz és a szemészet egy folyosón van a fül-orr gégészettel. Nem fogom odavinni a 2 hónapos gyereket 200 beteg közé több órára. Azért fél évesen már pár órát ellehet mással. Nem bulizni megy az anyukája, bár sokan azt is megteszik.


Kedves Kérdező.

Nehéz ügy, mert ha a gyerek érdekeit nézed akkor a hugodra kellene bízni. Viszont a férjed kérését is tiszteletben kell tartani. Lehet itt lenne az ideje, hogy egy kicsit a nagyit szokja a baba. Ha van még egy kis idő addig esetleg megpróbálhatnátok azt, hogy úgy ott legyen a nagyi többet, hogy Te is ott vagy. A Te anyukád nem tud szabadságot kivenni? Ha annyira éles a helyzet, ahogy leírod (nem eszik, nem alszik), akkor azért ennek nem tenném ki a gyereket.

2012. okt. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
4. vagyok. bocsi most vettem észre, hogy holnap kell menned. Akkor anyós kizárva. Férjed, anyukád, vagy a hugod.
2012. okt. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Jégtánc ***** válasza:
74%
Kedves első válaszoló,miért ne hagyhatná otthon a kisbabát ha orvoshoz megy az anyuka? Vagy te a 6 hetes kontrollra is vitted a babád? vagy beviszed olyan váróba ahol beteg megfázott köhögős betegek ülnek? Mi úgy oldjuk meg ,hogy olyankor a párom később megy be dolgozni,így itthon marad addig.Kedves kérdező,mond meg a férjednek szép finoman hogy a kislányotokra a húgod fog vigyázni,mert közelebb is van,jobbal elvan vele.Punktum.
2012. okt. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Én a nagyanyjára bíznám, így is úgy is meg kell szoknia a nagyit, így legalább van rá esély.

Gondolj bele ha történik vele valami akkor azért azért jobb ha olyan vigyáz rá aki már jártas gyermeknevelésben.

Én osztom a férjed véleményét.

2012. okt. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem megoldaná a nagyi, összeszoknának legalább.

Megtenném a nagyi, a férjem és a gyerek érdekében. A váróba biztos nem vinném, bármit elkaphatna, jobb neki otthon.

2012. okt. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A nagyira. Ha nincsenek együtt, hogy szokja meg a gyerek? Éhen nem hal nehány óra alatt es kizárt, hogy órákon keresztül csak sírjon.
2012. okt. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ha kizártnak tartod ha nem, hogy órákon keresztül csak sírjon, akkor is így van. Legutóbb mikor ott hagytam rá, egyfolytában sírt, és ezt nem én találtam ki hanem a nagymama mondta!!
2012. okt. 16. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!