Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Besípolt a légzés figyelő!...

Besípolt a légzés figyelő! Mit tehetnék, hogy többet ne forduljon elő?

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtem. Két hetes a kislányom és nagyon aggódom!
2012. okt. 16. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem téves riasztás volt, akkor bizony nem sok mindent tehetsz azért, h ne forduljon elő újra. Ilyenkor örülj, h figyelmeztetett, és időben cselekedj.

Ha viszont tévesen riasztott, akkor érdemes kicsivel érzékenyebbre állítani a figyelőt, és figyelj arra, h pontosan a lapon feküdjön.


Nekünk is volt vagy 2-3alkalommal riasztás amíg "túl kicsi" volt a fiam. Mellé csúszott az érzékelőnek, vagy csak olyan piciket lélegzett, h érzékenyebbre kellett venni. Szerencsére baj sose történt.

2012. okt. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább sok téves riasztás, mint egyetlen egyszer ne riasszon. Szóval nyugi.
2012. okt. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ezért nem is vettünk, csak felidegesítik az embert. állandóan besípolnak mindenkinél, olyan meg nem létezik hogy a gyerek elfelejt levegőt venni és meghal. Semmi értelme, egy egészséges újszülöttnél nem lessz gond. Meg ha gond is van talán 5% ami tényleges légzésmegállás. 95% meg minden más ami után hiába élesztgetnéd. Ez a légézsfigyelőbiznisz az emberek félelmén alapul. Én egyszer sem halottam senkitől hogy de jó hogy megvettük, életet mentett, mindenki csak túl akar adni rajta.
2014. dec. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elárulom kedves utolsó,hogy nem tévesen riasztott benálunk.. Többször is előfordult,és egyszer mikir beriasztott és berohantam,nem vett levegőt,és már lilult a feje,sosem fogom elfelejteni azt a pillanatot és nem kívánom senkinek.... De szerencsénk volt,mert sikerült megmenteni. Sajnos a bölcsőhalál igenis előfordul és a,légzésfigyelő életet ment. És én ajánlom mindenkinek,hogy használjon.
2014. dec. 2. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!