Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy működik a légzés figyelő?...

Hogy működik a légzés figyelő? Van aki mást használ helyette? Esetleg mikrofont? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikrofont???? Az nem jelzi, ha a baba nem vesz levegőt! Max azt hallod, ha szuszog, mozgolódik. Ám a babák tudnak igen csöndesen aludni! Légzésfigyelőt aláteszed a kiságyban és ha nem venne levegőt, az csipog! A mikrofon ilyet nem tud!!!
2009. aug. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Azért kérdeztem a mikrofont mert hallottam már 1-2 kismamától, hogy azt használnak éjjelente.
2009. aug. 4. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:
az a bébiőr szerintem, de az csak arra jó hogy a másik szobába is meghallják a felkel vagy mocorog. a légzésfigyelő az pedig azt méri hogy vesz e levegőt. Azt nem lehet kiváltani semmiféle mikrofonnal sem semmi mással. Az a bölcsöhalálra jó. Mert vannak babák akik annyira mélyen belasznaka hogy elfelejtenek levegőt venni. És ekkor a légzésfigyelő sipol és riaszt téged. Lehet állitani hogy hány másodperc után jellezzen, de aszt hiszem max. 8 mp ig lehet. És akkor a kiságyba vagy a szivacs alá kell tenni vagy a baba alá, attól függ milyen márka, és érzékeli a légzéseket. És ha netán kimaradna 1, akkor riaszt. Sok gyermek életét megmentette már. Ezt a dolgot biztos hogy semmi sem tudja kiváltani, tehát ez a jobb, mert nincs is más. A többi a másra való.
2009. aug. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én is használok, bár én bébifonnak hívom, de én is csak arra, hogy ha nem vagyok abban a szobában, ahol ő alszik, akkor halljam, ha felkel. Szóval tényleg nem lehet helyettesíteni semmivel sem a légzésfigyelőt. Amúgy én csak anyánlani tudom, mert nem tudni, hogy mikor lesz rá szükség. Drága, de hiány akár a baba életébe is kerülhet!
2009. aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
anyánlani = ajánlani
2009. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!