Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek gerincserve van? Szeretnetek meg babat? Szerintetek lehet igy vallalni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 16. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szigorú táplálkozással, hogy minél kevesebbet hízzál, és sérvkötő állandó hordásával igen, plusz szerintem a dokid javasolja a speciális tornát.
2012. okt. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Terhesen lehet derekovet hordani? Nem vagyok egy hizekony fajta, ez nem jelent gondot szerencsere. Viszont felek, hogy barmikor elojohet a fajdalom. nemtudom, hogy lehetne ezt megvalositani,de nagyon szeretnek meg egy babat mielobb!

Irjatok minnel tobben, ha esetleg van tapasztalatotok vagy hallottatok ilyenrol masoktol. koszonom!

2012. okt. 16. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, én végig hordtam, és még dolgoztam is vele, nagyon megnyugtató volt.

Az orvosi övet kaptam, felírta az orvos receptre, így 1000ft volt kb. és nem 6000.

Ez speciális öv, kb 25-30 cm magas!!!

Szülni viszont nem fognak engedni valószínűleg.

A nőgyógyászodat kérdezd meg erről, mi a véleménye.

2012. okt. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon orulok, hogy irtal.Milyen orvos irta fel Neked ezt az ovet?

Es hogy viselted a terhesseget? Voltak fajdalmaid?

Attol tartok, hogy olyan fajdalmaim lesznek, hogy gyogyszert kellene vegyek.

2012. okt. 16. 23:01
 5/5 A kérdező kommentje:
Rontott a gerincserven a terhesseged?
2012. okt. 16. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!