Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig tervezitek, hogy...

Mennyi ideig tervezitek, hogy otthon maradtok a babával? Mennyi idő után szeretnétek visszamenni dolgozni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 14:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 25 hónapos,és itthon tudok maradni vele 3 éves koráig szerencsére.
2012. febr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Mire a kisfiam 2éves lesz szeretném, ha már megszületne a másik...a második babám 2éves koráig tervezem az itthonlétet:)
2012. febr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
44%

èn kicsit sajnálom hogy 3 éve skoráig bizony itthon leszek a naggyal.


a gyermek fejlödésére a legjobb 1 éves kora felett a nagycsalád. vagy is ha együtt laktok nagyszülökkel, több testvér van, vagy hetente többszö r, több órát töltötök rokonok, barátok között akkor oké a 3 év a gyerekkel, amúgy csak hátráltatja a fejlödésben az egyedüllét, csak az anya mintáját nézni.


de mivel jön a tesó, így nem adom be bölcsibe, habár gondolokodom hogy így heti 1x beadom, mert a fejlödésnek a legjobb a megfelelö közösség vagy nagycsalád, minél több életkép a gyermeknek.

2012. febr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
a gyes összege miatt 2éves korában vissza kell mennem, kb ekkortájt szeretnénk kistesót, de gondolom mivel a nagy bölcsis már akkor minimum 9hónapja, nem érdemes kivenni ha megszületik a kicsi.
2012. febr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
80%
15 hónapos lesz, legalább is úgy tervezem, aztán majd meglátjuk manó hogy fogja viselni, most vagyunk 3 hónaposak:)
2012. febr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is két éves koráig tervezem, hogy itthon leszek vele. Egyrészt kevés a gyes, másrészt korábban azért nem adnám be bölcsibe, mert jó látni, ahogy fejlődik, tanítani, megélni vele a "világ tanulását". Viszont két évesen már szerintem is jót tesz egy picinek, ha szocializálódik, szokja a közösséget.
2012. febr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
22 hónapos a fiam, még egy hónapot töltök itthon szabin. Sajnos a gyes nagyon kevés és így sokkal jobban kijövünk anyagilag. Mivel mama itthon van, ő lesz vele, bölcsibe nem vennék fel.
2012. febr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
71%
Nem megyek vissza a baba születése után dolgozni, illetve otthonról fogok dolgozni. Az elmúlt időszakban belekezdtem egy vállalkozásba a főállásom mellett és ez mára termel annyi pénzt, hogy elegendő legyen. Körülbelül havi 200ezer Ft-om folyik így be és ez bőven elég lesz a továbbiakban is. A munkám olyan, hogy adott esetben este, éjszaka is tudok dolgozni. Nem jelent problémát az sem, ha beteg lesz a gyerkőc, nem kell azon sem izgulnom, hogy kirúgnak a hiányzások miatt. Tudatosan terveztem így az egészet, mert nagy családot szeretnénk (3-4 gyerekkel). 3 gyerek mellett képtelenség karriert építeni alkalmazottként, csak ez a lehetőség maradt.
2012. febr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
3 évig szerettem volna maradni. De csak 2 évig sikerült. A gyes nagyon kevés. Akárhogy is osztottunk/szoroztunk nem jöttünk volna ki, ha én csak gyest kapok. így 6 órába visszamentem dolgozni, ő meg bölcsibe. De nagyon nehezen szokott be, fél év kellett mire megszerette a bölcsit.
2012. febr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
A kisebb januárban lesz majd 3 éves,de a nagyobb pont elsős lesz,a nagy tartós beteg így ha igaz akkor csak jövő szeptemberben megyek vissza,mert nincs kire hagynom őket nyáron sem.Tehát 3.5 lesz a kicsim.
2012. febr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!