Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a bontatlan tápszer minőség...

Ha a bontatlan tápszer minőségmegőrzési ideje aug 20-án lejár, akkor az már használhatatlan?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy a legtöbb élelmiszer még pár napig nyugodtan fogyasztható.
2009. aug. 7. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, nem romlik meg aug. 21, 0 óra 1 perckor, de én azért a gyerekemen nem kísérleteznék vele.
2009. aug. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
még 10.-e sincs, szóval addig simán elfogy szerintem. de 21-én már én sem adnám oda a fiamnak, az biztos.
2009. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj h vettem két dobozzal mert kiírták h kiárusítás és nem szólt semmi arról h a záros határidő miatt.Eddig fél doboz fogyott el,addigra már azért jócskán hiányzik majd belőle...de akkor 20án kidobom.Köszönöm a válaszokat.
2009. aug. 7. 14:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha valami nagyon akciós akkor mindig meg kell nézni a lejárati időt, és csak úgy megvenni, ha tutira elfogy!!

Bár én nem kísérletezem a gyerekemmel, de én még odaadtam neki a tejpépet ami 2 hete lejárt, megszagoltam és megkostoltam előtte nem volt semmi baja, és a kislányomnak se.

2009. aug. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő,hogy kávéba magunknak nyugodtan lehet tenni pl.,de a gyerkőcnek ne adjam oda.
2009. aug. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!