Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik éjjel 7...

Miért nem alszik éjjel 7 hónaposom 1 hónapja? Van mar 2 foga alul, nyoma sincs a következőknek (ettől még lehet erről szó) többi lenn

Figyelt kérdés

bármit csinálok semmi sem válik be.ringatás(eddig egyedül aludt el) evés ivás bogyók 1 nappali alvás elhagyása későbbi fürdetés....magam mellé teszem stb.van hogy csak sír aztan játszani akar,de ha játékot kap az ágyába ilyenkor,nem játszik vele hanem sír.kezdek "megőrülni"

segítsetek


2012. okt. 17. 08:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Mikor fekteted le a gyereket délután aludni, este? És mikor kel fel?

Bocsánat, hogy most érdemben nem tudok válaszolni de ez fontos, hogy eltudjak indulni és segíteni tudjak neked.

Kiságyában altatod el vagy magad mellé veszed és amikor elalszik akkor teszed vissza a kiságyba?

2012. okt. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
úgy nézünk ki,hogy reggel 6 körül ébred,7 fél 8 reggeli(tápi) aztán álmmos beteszem az ágyába kijövök,1szer sír akkor bemegyek,megsimizem cumi vissza és alszik kb 1 órát.utána játszunk v sétálunk.tízórai,ebéd aztán ebéd után alszik kb 1,v 1,5 órát olyan 3-4 tájékán ébred.ezután már nem alszik,uzsonnázik,játszunk rengeteget.7kor fürdik fél 8 körül ágyában fekve issza a tápiját ha vége akkor cumi be és alvás.ez tart jó esetben 3 óráig onnantól kb 1 1,5 óránként ébred
2012. okt. 17. 08:08
 3/10 anonim ***** válasza:

Akkor ha jól értem olyan 2 körül fekteted le délután aludni. Én megpróbálnám a délutáni alvást egy kicsit előrébb hozni 12 fél egy magasságában és utána 3kor kelteném minden képp, és a reggeli alvást kihagynám. Rászánnék egy pár napot erre az átállásra. Mert van egy olyan érzésem, hogy a babád egy kicist összekeverte a napszakokat. Lehet, hogy ez a kétszeri alvás így már sok.

Hogy ne legyen drasztikus én a következőt tenném, hogy a legelején kicsit tologatnám a lefektetések időpontját egy 20-30perccel. Így fokozatosan kialakul majd nála a napi rutin. Mondjuk én kicsit drasztikus voltam mivel 10 kor aludt ennyi idősen a lányom és utána volt neki ebéd után a délutáni alvássa, hogy amikor nekünk volt első ilyen éjszakánk én nem tologattam. Igaz nekünk nem is volt ekkora nagy távolság két alvás között. Napközben van probléma az alvással? Vagy akkor simán elalszik?

2012. okt. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem mondanám h könnyen megy nappal,pedig leragad a szeme...folyton nyűgös sír.de vmivel mégis egyszerűbb,mint az éjszakai
2012. okt. 17. 08:25
 5/10 anonim ***** válasza:

Amikor fent van milyen? Boldog? Sír? Játszik eszik iszik rendesen?

Hogyan szoktad altatni? Egyedül alszik vagy nem tud? Bár gondolom altatod mert egyedül nem megy könnyen az alvás.

2012. okt. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Boldog nevet jatszik akar egyedul is akkor siros nyugos ha almos de ezzel nincs is baj csak nem akar elaludni ha nagyon almos akkor sem.nem szoktam altatni beteszem az agyaba tu trdja h aludnia kell csak nsm akar.olyankor kiveszem es probalom lefoglalni majd ujra visszateszem olyankor mar alt elalszik.csak ejjel folyamodom vmi altatasi trukkhoz mert uvolt es csak ugy nyugszik meg de hamarosan ujra ordit v jatszik
2012. okt. 17. 08:59
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy túl elfárad? nem tudom miket csináltok délutánonként. De nem lehet, hogy ebbe nagyon elfárad?

Vagy nem volt valamilyen negatív élménye aa kiságyával kapcsolatban? Párod szokott segíteni neked? Mennyit foglalkozik a fiaddal? Nem lehet, hogy Apa hiányos? Mert sokat dolgozik? Próbáltátok, hogy ő altatja vissza? Nálunk ez vált be mert néha Apa hiánya van a lányomnak és olyankor csak akkor nyugszik meg ha Apa van vele.

2012. okt. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez erdekes...apukaja rengeteget dolgozik de mikor szabadnapos csak velunk foglalkozik.jol elvannak ketten.alt heti 2-3napot van itthon nagyon sokat segit reggelente ugy megy el h rendet rak a lakasban
2012. okt. 17. 09:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet érdemes lenne ha azokon a napokon amikor otthon van akkor ő próbálná elaltatni nálunk hasonló olyan 2 hónapos volt a lányom amikor először jelentkezett ez. Akkor jöttünk rá, hogy mi lehetett a gond amikor két egymás követő este páromnak nem kellett negyed óra, hogy vissza altassa. Hátha. Illetve kakival minden rendbe nála? Nem lehet, hogy csikarja a pocakját?
2012. okt. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Naponta kakil van hogy picit szilardAbb de nem kemeny.apja is probalna visszaaltatni neki meg kevesbe sikerul.szeparacios szorongas + hosan kezdodik de nala minden elobb tortenik...ejjel csak nalam nyugszik meg.nappal jatszik a csaladbol bArkivel
2012. okt. 17. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!