Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vitamint adhatok a 9...

Milyen vitamint adhatok a 9 hónaposomnak?

Figyelt kérdés
Sima cebiont kapott már, valami mást szeretnék
2012. okt. 17. 09:14
 1/3 kíváncsicska ***** válasza:

Miért akarsz vitamint adni neki?

Valami konkrét oka van?Mert ha nincs akkor szerintem a táplálkozás során adj neki több zöldséget gyümölcsöt, főzeléket.Vagyis tápláld változatosan.Szerintem hiába jön a tél akkor is lehet zöldséggel gyümölccsel pótolni a vitaminokat.De ha ragaszkodsz a vitaminhoz van az Eurovit-nek is c- vitaminja.De kérdezd meg az orvosod.

2012. okt. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én se szoktatnám hozzá a szervezetét a masszív mesterséges vitaminozáshoz.

Zöldség gyümölcs 1000 féle képen elkészítve tökéletesen megfelelő.

2012. okt. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még szopizik, akkor a legjobb védettséget kapja hidd el! - amúgy szerintem c vitamint adhatsz neki nyugodtan, több féle csepp is van ami már pici babáknak is adható , kis támogatás az immunrendszernek, én 1 hete adom 16 hós kislányomnak a cebion cseppeket ( 14 hónapig szopizott, soha még csak beteg sem volt, ahogy elmaradt a szopi jött egy kis megfázás...)
2012. okt. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!