Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » C-vitamint, vagy más vitamint...

C-vitamint, vagy más vitamint egész télen adtok 1 év alatti babátoknak, vagy csak akkor ha náthás/beteg?

Figyelt kérdés

2012. okt. 11. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 1 éves korától adok neki omega 3 halolajat minden nap. (eskimo kids) miután szinte semmi halat nem eszünk.Emellett C vitamint (cebion) és a kötelező D vitamint. Ennyi, de ezeket minden nap.
2012. okt. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csak a kotelezo D vitamint, semmi mast nem adok, szepen, valtozatosan etetem, mindent megeszik, es eleg jo adagokat, mellette meg szopizik is. A szintetikusan bevett vitaminok ugyan konnyen felszivodnak, de igy a szervezet az élelembol nem stapalja magat, nem szivja fel rendes mertekben, hozzászokik, és késobb sem fogja felszívni, ha mar a tablettat nem szedi az ember
2012. okt. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én adok neki! Bajt nem okoz, miért ne?!

Sőt! Nyáron kezdtük, mert volt egy makacs szájpenésze, és mindent bevetettem, hogy elmúljon, a C-vitamint is, és így maradt, azóta szedi, nem sokat, napi 5 cseppet.

2012. okt. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én csak akkor adok neki, ha vki náthás vagy beteg.

Nekem anyatejes tápszeres a 9 hós babám, s a tápszerbe is van C vitamin. Na meg az anyatej is erősítő.

Eddig teljesen egészséges volt a babám, pedig én már 3szor, apa meg egyszer volt náthás.

2012. okt. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kíváncsicska ***** válasza:
Mivel vasat szed a Cebiont kell mellé adnom.Minden nap.Sőt a dokim azt mondta hogy lehet 2-3 éves koráig folyamatosan is kell szedetnem vele a vasat ezért a c-vitamint is.Szóval baja nem lesz tőle.Persze megfelelő mennyiséget adok neki.De ugye a c-vitamin vízben oldódik tehát ha kicsit több megy egy alkalommal az sem gond, mert távozik a szervezetből
2012. okt. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!