Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen nevet adtál volna a...

Milyen nevet adtál volna a gyermekednek, ha. (? )

Figyelt kérdés

Teljesen egyedül választhattál volna, és nem befolyásoltak volna a következők sem:


1. párodnak, szüleidnek, tesódnak, rokonoknak, családnak barátoknak stb. nem tetszik a név...vagy...

2. tetszik egy "x" név, de "áá ezt inkább nem, mert a kisebbség előszeretettel adja a gyerekeiknek.." ... vagy...

3. tetszik "y" név, de Magyarországon nem lehetne anyakönyveztetni, csak esetleg úgy ha magyarosan kiejtük, úgy meg inkább nem...vagy..

4. tetszik egy "z" név, de mondjuk a párod exét úgy hívták, vagy egy kellemetlen ismerőst, vagy egy olyan személy, esetleg celeb ugrik be róla akit ki nem állhatsz...


Tehát mindent félre téve, csak és kizárólag a Te döntésed lenne külső ráhatás nélkül, 1 fiú és 1 lány nevet írj! Ne törődj az előbb felsoroltakkal! :)



2012. okt. 18. 12:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha lány lett volna mindenképp Márta.

Fiúnak Dénes, Simon, amik nagyon tetszenek. Egyébként most a kisfiamat Miklósnak hívják.

2012. okt. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
ha passzolt volna a családnévhez, akkor a kedvenceimből lett volna valamelyik: Kenneth, Bercel, Izabella, Jázmin, Elina/Eliza vagy Alíz.
2012. okt. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak lány neveim vannak amik nagyon tetszenek a család pedig határozottan elutasítja őket,Zille és Szirka,szerintem gyönyörűek :-)végül is nem lett vita rajta,3 fiam született.
2012. okt. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Álmos. Lány nevem nincs, de lányom sincs. :-)
2012. okt. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Nekem nagyon tetszett a Rómeó, de a 2. pont miatt megvétóztam..:)

Tetszett a Vanessa, de csak így, úgy nem hogy Vanessza.. (3. pont) :))

Tetszett még az Adrián és Adriána, ez meg a családomnak nem.. (1. pont) :))

4. ponthoz nem tudok társítani :)

2012. okt. 18. 13:16
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Emma lett volna lányom, de férjem megvétózta :-)

Luca névtől sajnos főleg anyósék reakciója miatt ment el a kedvem (ők nagyon babonásak)

Virág pedig azóta nem annyira tetszik mióta aGyőzike showban volt + volt egy ilyen hülye kolléganőm is

2012. okt. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Aida, Jázmin, Loretta, Nadin


Levente, Roland


Kisfiam végül is Krisztián lett, nagyon-nagyon régóta tetszett ez a név és mindig azt mondtam, hogyha fiam lesz így fogják hívni. Nos, fiam lett és a férjem "szavamon fogott". Nem bánom, mert olyan "krisztiános" a fiam :DDD

2012. okt. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Bercel lett volna a fiam.


(A lányom az lett, ami tetszett:) )

2012. okt. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha lányom lett volna Lénának szerettem volna hívni.

De kisfiam lett,neki pedig a Dominik nevet szerettem volna,de mivel a párom ellenezte nem ez lett...

2012. okt. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
ha rajtam múlik Lora,Botond
2012. okt. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!