Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat hónapos baba kaphat már...

Hat hónapos baba kaphat már kakaóport?

Figyelt kérdés

Úgy értem a tejpépre. Anyukám vette a SPARBAN, ez egy kimondottan gyermek kakaópór vitaminokkal(kálcium stb.)

Cukor nagyon minimálisan van benne.

Lehet tőle valami baja? Egyáltalán mikortól kaphat ilyesmit?


2009. aug. 7. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem ne adj,mert megfogja a hasát és csak szenvedni fog a kakinál.A bélrendszere se erős még ehhez.Szerintem,én nem adtam neki 18 hós koráig.
2009. aug. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 éves kortól adok neki.
2009. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
6 hónaposan még ne. 1-1,5 éves kortól ráér adni kakaót. Addig ne.
2009. aug. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%

Persze , nyugodtan, sőt a tejpép után kínáld meg egy szelet sütivel és kávéval....

Hol élnek az ilyen anyukák? Nem ér még rá ilyen szarokat enni életében bőven később? Vitamin...persze..

Egyen gyümöcsöt, friss zöldséget, most van a szezonja, ne kakaóport...majd 2 évesen.

2009. aug. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

20:55-ös, hogy te mekkora egy tirpák vagy! Ha nem tudsz/akarsz érdemben hozzászólni, akkor inkább fogd be.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem se adj még neki. Én gyümölccsel szoktam neki ízesíteni. 8 hónapos a kisfiam.

2009. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

9hónapos múlt a fiam,és egy nagyon minimálisat tettem az ételébe.de szerintem is megfogja a hasát.(igaz még mindig hígabb)

de hat hónaposan tényleg korai lenen.

2009. aug. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már adtam a babámnak csokis tejbegrizt (Hipp-es), 6 hónapos kortól ajánlott, és kakaopor van benne. Babám naponta 4-5-ször kakil, ez sem hatott rá, semmi baja nem lett tőle.
2009. aug. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!