Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van értelme baba kakaóport venni?

Van értelme baba kakaóport venni?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy van már babáknak való kakaópor, jó drága, 1800 Ft a DM-ben... Érdemes ilyet adni a gyereknek, vagy ez is csak egy újabb becsapás és lehúzás?

Anyukám szerint hülyeség, mert mi is tesómmal sima, hagyományos kakaót ittunk kiskorunkban.


2011. szept. 9. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy van e értelme,de én nem vettem. Néztem én is,de borzalmasan drága. Gondolom a Nestlésről van szó. A lányomnak 1éves korától adok kakaót,legtöbbet Nesqviket kap,de ivott már másfélét is. Semmi baj velük.
2011. szept. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi idős a babád, mert ezt a fajtát már elég hamar lehet adni.

Mi ezzel kezdtük 1 éves kora körül. Kisfiam szerette, nem szívesen adtam volna neki még igazi kakaóport.

Az igazi kakaót úgy 1,5-2 éves kora körül kezdtük inni.

Igazából nem tudom milyen idős kortól ajánlják az igazi kakaóporból készült kakaót, de én így voltam nyugodt, hogy nem adok olyat, amit esetleg még nem kéne és lehet változatos a reggeli itala:-)

2011. szept. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én vettem, azt hiszem 11 hónapos volt a lányom és persze olcsóbbat: Maci kakaót vettem és utána mondták hogy van a karobpor ami szintén kakaópor csak jobb mint a maci. én ritkán teszek csak neki a tápszerébe, hetente 1-2 alkalommal, így még mindig sok van belőle és persze csak olyan fél kávéskanálnyit.
2011. szept. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A mi esetünkben nem volt. :)

Megvettem, de a gyereknek nem ízlik. Épp ma ajándékoztam el.

2011. szept. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eleinte Macit adtam, majd Milkát (lila dobozos).Egyiknek sem húzós az ára és nagyon sokáig kitartanak, mivel picit teszek csak a tejbe.Mindegyiket nagyon szereti.
2011. szept. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Soha nem vettem baba kakaóport. Kisfiam kb.20 hónapos kora óta iszik kakaót, lila dobozos Milkát veszek neki,imádja.
2011. szept. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!