Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszerbe lehet kakaóport...

Tápszerbe lehet kakaóport tenni ízesítésnek, ha a baba még csak 4 és fél hónapos?

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább ne nagyon, már csak azért se, mert a kakaó izgatólag hathat, illetve nekik még nincs nagyon szükségük erre. Ha nagyon ízesíteni akkor inkább reszelt almával, vagy gyümölcslével. Kakaóval semmiképp.
2008. okt. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se izesitsd. Ha lehet, egyaltalan ne. De ha megis, akkor olyat keverj ami cukormente, max termeszetes cukrot.
2008. okt. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Az én babám is tápszeres, igaz 6 hónapos és a védőnő azt mondta hogy a Maci kávét tegyem bele, vagy banán turmixot csináljak. De megpróbálhatom karamelizált cukorral is.
2008. okt. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én inkább az ízesített tápszert vettem, van banános, meg vaníliás. Mondjuk azt nem tudom, hogy hány hónaposnak adható, mert mi csak a 10.hónaptól vettünk tápszert.
2008. okt. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kakaótól szorulásos lehet a baba, így inkább ne használd még.
2008. okt. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Humananak van banános tápszere 4 hós kortól, esetleg próbáld meg azt.
2008. okt. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Székrekedése lesz és nagyon fog szenvedni.
2008. okt. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Nem értem a mostani anyukákat..Semmi szüksége a babáknak közvetlen cukorra..a szénhidrátszükséglete megvan másból is...Semmi ok arra , hogy agyerek olyan dolgot kapjon amiről a szülő megtanulta, hogy finom..egyszerűen ne szoktasd rá, mert utána minden sima tápanyagot szétköpdös!!

Persze,hogy a cukor, kakaó élvezeti termék, dehidd el feleslegesen szúrsz ki magaddal és a babával, ha használod..

2008. okt. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elhiszem,hogy nehéz megérteni,hogy miért raknak az anyukák feleslegesen cukrot,stb. a tápszerbe,de akkor adjon már valaki egy jó tippet, hogy egy ekkora gyermeket hogy lehet arra rávenni, hogy egyen valami tejszármazékot?Mivel amióta gyümölcsöt is eszik, azóta nem hajlandó a tápszert megenni, csak édesítve.Szóval öt hónapos fiamnak én egy pici vaníliás cukrot+pici cukrot teszek az tápszerébe,így napi kétszer bele tudom erőltetni.
2008. okt. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!