Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes kislányom a tápszert...

1 hetes kislányom a tápszert nem bírhatja?

Figyelt kérdés
Pár napja vagyunk itthon,az esték borzalmasak.Sír,nyüglődik sehogyse jó állapot uralkodik úgy éjféltől hajnalig.2 napja már nem is kakil.Ma 3.napja kapja az infacolt.Kézben sem sokkal jobb a helyzet.Zombi a család.Hogy segíthetnénk rajta?

2012. okt. 19. 12:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%

Milyen tápszert eszik?

A mienk pl. nem bírta a HA-s tápszert, nagyon fájt a hasa tőle, sokat is bukott. Aztán adtunk neki sima, nem HA-st és azonnal megszűnt a gond.


Jobbulást a csöppségnek, ne aggódj nem lesz gond, nektek meg kitartást :)

2012. okt. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam,hogy ilyen pici babának csak HA-s tápszert lehet adni.Normális ez hogy ennyire szenved?Doki látta,írt másik HA tápszert,de ez se jobb.Tanácstalan vagyok.
2012. okt. 19. 12:41
 3/16 anonim ***** válasza:
46%
Mi megpróbáltunk Bebás és Milupás HA-s tápszert is, egyik sem volt jó. Aztán a dokinő mondta, hogy tulajdonképpen nincs allergiás a családban, nyugodtan próbáljuk ki a "simát", és bejött (Milupa Milumil 1.)
2012. okt. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
14%

miért tápszuert adzs? cici? anyatej?

meg se próbálod?

de amuygs e tápszer kellene neki hanem a6h ónapig ingyen járó anyatej amit receptre irnak ki

2012. okt. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szoptatási tanácsot kért a Kérdező. Tiszteletben kellene ezt tartani. Talán próbáljátok meg az Espumisant vagy vannak még különféle szerek. Nem mindenkinek jó az Infacol, bár nekünk az vált be.
2012. okt. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem megy neki a szopi.Segített védőnő,gyerekorvos a mellretételben.Nekem is fájdalmas.
2012. okt. 19. 13:06
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megpróbáljuk.
2012. okt. 19. 13:07
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ami még eszembe jutott. Mi a Milupa Fermentált tápszert használjuk, mert nálunk is voltak kakigondok. Azóta naponta van széklete, a hasa sem fáj. Esetleg próbáljátok ki. Előző válaszoló
2012. okt. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Felírom,köszi!
2012. okt. 19. 13:53
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
A tejcsi kifejését nem próbáltad? Először szerintem majdnem mindenkinek fáj a szoptatás, van akinek marad is. Van amelyik baba meg sem tanulja. Barátnőm kisfia sem. neki fejte és igy kapott anyatejet! Beszélj a gyerekorvossal, hátha tud másikat irni ami jobb neki!
2012. okt. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!