Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek sokat eszik a babám?

Szerintetek sokat eszik a babám?

Figyelt kérdés

Reggel fél7-8között szokott kelni! Reggelire 160gramm tejpépet eszik, mostanában utána rögtön kakil. fél9-fél10kor lefekszik előtte 60ml tápszert kap! Utána 11-12körül kel. Adok neki 190gramm főzeléket, utána is kakil, aztán rá 1-1,5órával 60ml tápszer megint! Alszik úgy fél2körül, 3-kor kel. 4-5körül kap 190gramm gyümölcsöt, mostanában utána is kakil, és este 7-fél8körül fürcsi és alvás előtt 230,ml tápszer. Van mikor a lefekvés előtt is kakil az utóbbi 1 hétben. Túl sokat eszik, vagy ez így jó? És a kakik lehetnek fogzástól?

7,5hónapos a lányom (8500gramm és 73cm)


2012. okt. 19. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
esetleg azokat a 60 ml tápszereket nem tudnád elhagyni? Szerintem az felesleges.
2012. okt. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, mert igényli! Így adnom kell neki! Próbáltam már elhagyni, de akkor sír, h éhes :(

De a sok kaki, a fogzástól lehet?

2012. okt. 19. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak az ebéd utáni 60 ml tápot hagynám el. Az tuti, hogy nem az éhség miatt kell neki. Cumizik?
2012. okt. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem cumizik, ő ujjszopós tipus, egyáltalán nem fogadja el a cumit! Sajnos mint írtam, kell neki, mert kaki után éhes lesz! És nagyon sír és nyűgös... biztos, h ettől, mert már próbáltam elhagyni a 60ml-eket, de nem lehet! Most reggel is próbáltam, h nem adok 60mlt, és 1 órát üvöltött még a kezemben is, pedig még csak nem is kakilt! Ahogy odaadtam megnyugodott és el is aludt!
2012. okt. 20. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!