Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislányom tegnap óta...

Alaszka kérdése:

1 éves kislányom tegnap óta lázas. Nem sokat eszik, csak szopik, de nem tudom mennyi tejhez jut, mert már egy nap csak 3x szopizott eddig. Inni nem kér semmit. De ezelőtt se ivott mást. Nem fog kiszáradni? Amúgy jókedvű, szerintem a foga miatt lázas.

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:

ők még nagyon könnyen kiszáradnak, a napi 3 szopi édeskevés kánikulában. lázasan meg főleg! valahogy itasd meg mert ez így veszélyes, vagy tényleg fél-egy óránként szoptasd meg!


próbálhatod nurofenes adagolóval, fecskednővel, pohárból, cumisüvegből, itatóból, kubus üvegből, tök mindegy csak igyon napi 1-1,5 litert!

2012. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most minden órában szopik, csak arra írtam hogy eddig szopizott normál napokon 3x, így nem tudom mennyi tejem lehet. Almát és egy üveges bébigyümölcsöt megevett, de a poharat, cumist ellöki, a kanalat is, ha folyadék van csak rajta.
2012. júl. 7. 22:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy tejet kell neki adni ilyen melegbe? Szerintem inkább itasd többet ér vele ,mint a tejjel,már nem csecsemő,40 fokban meg ki fog száradni ha nem iszik
2012. júl. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem "kell" tejet innia, hanem CSAK azt kér. Pont erről szólt a kérdésem, hogy nem tudom sehogy semmi mással megitatni!!! Mégis mit csináljak vele? Tiltsam meg neki a cicit, hogy még annyi folyadékot se kapjon???
2012. júl. 8. 14:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell felkapni a vizet én azt mondtam hogy próbáld meg itatni nem sok folyadék van az anyatejben pláne nem egy 1 éves gyerek számára,1-1,5 liter folyadékot muszáj innia,kérdezd meg a dokit vagy a védőnőt,mert az hogy fél óránként mellre rakod nem megoldás
2012. júl. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!