Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5-6 hó körüli babátok hány...

5-6 hó körüli babátok hány órát van fent az esti elalvás előtt? Hányszor alszik egy nap?

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, a kisfiam 6 hónapos, általában kétszer alszik egy nap reggel felkel 5-6 körül,akkor eszik, utána visszaalszik, kb. 2 órát, aztán a déli evés után 1-1,5 órát.A 4-5 órási etetés után már nem "engedem" aludni, játszunk sétálunk...stb.Volt hogy aludt 5-től 6-ig de nagyon kínszenvedés volt az elalvás, csak 9-10 körül tudott csak elaludni.Forgolódott, mocorgott.Ezért váltottam át erre az időbeosztásra.Így neki és nekünk is jobb.Este szépen el szokott aludni 7-8 között és reggel 5-6-ig húzza.
2012. okt. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szia a babám jövő héten lesz 6 hónapos. reggel 7 körül kel, majd délelőtt alszik egy fél órát-órát 9 körül. utána 1 körül alszik 1-2 órát, majd esetleg 4-5 körül is egy bő fél órát. este 8-kor fürdés, és f9- 9 körül bealszik reggelig.
2012. okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát az én kisfiam 5 és fél hónapos és este 23 körül alszik el,reggel 8.30 körül ébred(hajnalba 4 körül félálomban megszoptatom,mert kéri). Napközben csak 2 órákat bir egyszerre ébren lenni és alszik 4x napközben általában 50 percet,de van,h egy 2-3 órás alvás is becsúszik. Napközben hiába csinálok bármit vele,ha álmos bealszik,ha valami miért nem tud(doki,stb.)akkor meg olyan keserves sirásba kezd,h addig nem nyugszik meg mig nem altatom el. Volt,h az esti 20 óra körüli fél őrás alvást nem akartam hagyni neki,aminek annyi eredménye lett,h 21.30-kor aludt el,de 22-kor már fent volt és csak 1-kor aludt el újra... Nem tudom,h hogy fogunk áttérni a "rendes" alvásra,de nekem most az a lényeg,h napi 14 órát alszik,mikor este elalszik csak enni kel fel és egy mosolygós vidám baba. Nem mellékesen ma csoda történt és az esti 19.30-as alvásból csak enni kelt fel,azóta is alszik,igaz néha nyöszörög,ezért ülök rajt készültségben most is:P
2012. okt. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát kedves utolsó,akkor a mi gyerekeinket "össze kéne hozni" :)

5,5hós kislányom dettó ugyanezt csinálja!!

azt hittem csak mi vagyunk ezzel így,de most megnyugodtam :)

én is próbáltam már kihagyni az esti 8 körüli utolsó alvását de az eredmény naná hogy magáért beszélt :)

Szóval a gyerekeink kis baglyok :)

nálunk az a különbség hogy néha délelőtt 10ig alszik viszont éjszakánként minimum 3szor kel cicizni....

most az óraátállításban bízom ;)

2012. okt. 20. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!