Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is altatja este autóban a...

Más is altatja este autóban a babáját?

Figyelt kérdés

Ez a 4. nap h este csak autókázás közben tudom elaltatni. Olyan sírást rendez minden este. Eddig volt h a babakocsiban tologattam mese előtt úgy aludt el, volt h cicin, de most semmi se jó neki.


MIÉRT VAN EZ? 1 éves. Mit tudnék vele csinálni? Senkinek se jó h minden este üvölt, már rettegek napközben az estétől és éjszaka is nagyon sokszor felébred... cicizni vagy éppen elkezd sírni... HOVA FORDULJAK EZZEL?


24 é anya


2012. okt. 19. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Ez senkinek sem jó.Ha úgy érzed,hogy mindent megtettél,és még mindig üvölt,tedd magad mellé,kapcsold le a villanyt,és kapcsold be a tévét.Nálunk bevált.Ha nincs vevő a hisztire,akkor akár aludni is lehet.
2012. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerencsére nem, de hallottam már ismerőstől ilyet :)

sajnálom, hidd el el fog múlni, ha esetleg jó sokat adnál neki enni estére akkor ott helyben lecsukódna a szeme


nekem is van egy 1 évesem, úgyhogy tudom ha ő valamit kitalál akkor annak úgy kell lenni, de ha nem engedem nálunk az a jó hogy hamar megbékél :)

2012. okt. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hihi, azért majd ez jó sztori lesz pár év múlva ha kipihented magad :)

nálunk nem fordult elő ilyen mert eszembe se jutott, nem pisilünk benzint, de hiszti igen, szerencsére hamar elmúlt, egy jó napirenddel és egy finom cumisüvegnyi kakaóval sikerül megnyugtatni :)

2012. okt. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem nem jó,hogy rászoktatod erre,azért 1 évesen már nem csecsemő,tanítsd meg aludni,az a baja,hogy nem tanult meg,és nem tudja magát kipihenni,plusz tudja ha elalszik elmész.Meg kéne szoktatni vele,hogy pl mese után bekerül az ágyba te elköszönsz kijössz és úgy aludjon el,így azt szokja meg,hogy anya elmegy,de reggel visszajön és egyedül alszom,nincsen baj,ha gond van anya itt van de Ő is megy aludni.3 nap alatt megfogja tanulni,a lényeg az,hogy a rendszeres esti rutin után beteszed az ágyba elköszönsz elmagyarázod neki hogy aludni kell te is mész aludni,reggel találkoztok elköszönsz kimész,majd 5 perc múlva bemész újra elmagyarázod megnyugtatod,elköszönsz kijössz,majd 5 perc múlva be addig amíg nem alszik el.Megfogja tanulni utána gyönyörűen fog aludni,ébredés nélkül.nekem egy kedves ismerősöm mondta mikor fél éves volt a fiam akkor már se a babakocsi nem volt jó se a ringatás,fiam a 2.nap már szó nélkül aludt és az első nap mindössze 5 percet sírt.Hidd el megéri és lelki törést sem okozol neki ezzel,csak jót teszel,ezt a módszert egy orvos javasolta.
2012. okt. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!