Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 honapos anyatejes babámnak...

5 honapos anyatejes babámnak adhatok este tejpépet /kását/?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor kel éjjel,lehet éhség miatt,mivel elég nagy baba,ezért gondoltam rá,hogy valamit adni kellene neki éjjelre.A hozzátáplálást csak jovo héten kezdem.
2012. okt. 12. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:

ne adj neki.

kezd kis almával a hozzátáplálást

2012. okt. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kíváncsicska ***** válasza:
Én adnám neki. Jól kell hogy lakjon.A hozzátáplálást ettől függetlenül szerintem kezdheted jövő héten.De ha adsz neki akkor ne hígra készítsd el,és először a pépet kapja utána pedig szopi :)
2012. okt. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért ne hígra készítsem?En pedig pont arra gondoltam,hogy ne legyen neki fura a híg anyatej után.Ha elkezdeném a hozzátáplálást,az pár hétig ugyis csak kostolgatás,azzal úgysem lakik jol,azért gondoltam,hogy valami más kellene este.Lehet felhivom a dokit.
2012. okt. 12. 10:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Anyatejes babának teljesen felesleges tejpépet adni. Az szinte tiszta tápszer.

Megpróbálhatod, de 99 %, hogy úgy is fel fog kelni.

Inkább szoptasd meg este gyakrabban, vagy mindkét ciciből.

Lányom 9 hós anyatejes de még sosem kapott tejpépet. (hozzátápl. persze már megy)

2012. okt. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is adtam a babámnak este,de ugyanúgy felkelt 3 óra múlva. Szóval,szerintem akkor fogja átaludni az éjszakát amikor már elég "érett" lesz rá.
2012. okt. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát én annak nagyon orulnék,ha 2-3 oránként kelne, de nekunk fél oránként kel vagy oránként,nem azt akarom,hogy átaludja az éjszakát,csak legalább ne keljen olyan gyakran. Az elso gyerkocomet 2 évig szoptattam,de o nem volt olyan nagy baba és annyira mozgékony,mint most a kisfiam,aki 5 honapos és tobb,mint 8 kg,már két foga kint van,fejlett baba,ezért gondolom,hogy már éhes lehet.Felhívtam aztán a dokit,aki azt mondta,hogy ne tejpépet,hanem tápszert adjak neki.Koszi a válaszokat!
2012. okt. 13. 10:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha fél óránként kel, akkor biztos nem az éhség miatt, hiszen szopi után fél óra múlva nem lehet éhes. Inkább a foga bánthatja vagy fáj valamije, zavarja valami.

Tápszert mért kell adni anyatejes babának?

2012. okt. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért,hogy jol lakjon. En el tudom képzelni,hogy éhes fél orával a szopi után és azért kel olyan gyakran. 2 foga már kint van és most nem látom,hogy újak jonnének.
2012. okt. 13. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!