Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Világítós cumi, ugye nem káros?

Világítós cumi, ugye nem káros?

Figyelt kérdés

Mam világítós cumit adok a babámnak éjszakára, mert szerintem nagyon szuper találmány, nem kell éjszaka kotorászni, egyből megvan :)

De végülis mitől világít, és ugye nem lehet egy picit sem ártalmas??? Nyugtassatok meg!

Persze gondolom, ha gáz lenne, akkor betiltanák, de pont most olvastam azt is, hogy a habtapi is mérgező vagy rákkelető, már nem is tudom, mi volt, de hogy azt is még csak most kezdenék kivonni a forgalomból, de bárhol kapni most is, szóval....



#MAM #világítós cumi
2012. okt. 19. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
A haptapi is lenyelve káros nem önmagában. Szerintem semmi káros nincs benne.
2012. okt. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy habtapi meg egy cumi azért ég és föld! Eleve a cumi arra van kitalálva hogy a gyerek a szájába veszi.....

Nem kell mindent ennyire túlaggódni!

2012. okt. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a mam-nak melyik része világít? Nekünk avent van, de nem ér semmit. Fél óra után nem találom meg a kiságyban...
2012. okt. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A fogógombja világít, és nagyon jó, egész éjszaka megtalálom vele a cumit...
2012. okt. 19. 23:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van, nagyon szeretem, a fiam legalább éjszaka saját magának megtalálja az ágyban. Szerintem nem káros, legalábbis még nem hallottam ilyet róla
2012. okt. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Babeli Zurzavar ***** válasza:
mennyi ideig vilagit?tenyleg egesz ejjel?
2012. okt. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van, nagyon jó. Tényleg foszforeszkál egész éjjel, még hajnalban is. Nem káros szerintem.
2012. okt. 20. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, örülök, hogy mindenki azt gondolja, hogy nincs gond vele, mert én nagyon szeretem, sajnálnám le kellene őket cserélnem. Pont ma néztem, hogy délelőtt 10-kor is világított még (lehúzott redőnyökkel 9-10-ig szunyál a csöppem) :)
2012. okt. 20. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!