Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg veszélyes...

Szerintetek tényleg veszélyes a BPA? Cumisüvegben, cumiban. Bővebben lennt.

Figyelt kérdés
Ti milyen cumisűveget vettetek a picinek?BPA menteset? Ez csak egy újabb hiszti vagy tányleg káros? olvastam, hogy olyan kis mértékben nem káros,meg hogy kiűrűl a szervezetből , mielőtt kárt tenne, stb.Ha tényleg káros, miért engedélyezik a forgalombahozatalát?, miért gyártják? Én szilikont vettem, mert meg egy natur latex-et(természetes gumi) . Ezekben is van BPA?menjek el visszacserélni és vásároljak helyette BPA menteset? A választ mindenkinek előre köszönöm!

2012. aug. 9. 08:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézd, fogalmam sincs, mennyire káros, de ha 50-50%, te adnál 50% esélyt annak, hogy baj legyen?
2012. aug. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!