Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Fisher Price "mássz...

Anyukák! Fisher Price "mássz utánam" golyós játékról vélemények, tapasztalatok? Gyermekeitek szerették? Megéri az árát?

Figyelt kérdés

A játékról egy kép:

[link]


2012. okt. 20. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van hasonló, csak vtech. Sosem játszott vele szinte. Egy időben meg dobalni akarta, mint a rendes labdát, akkor el is raktam egy darabig.
2012. okt. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nem pont ilyen van, hanem egy "mássz utánam kukac", ami zenél és megy körbe-körbe. 18 hónapos már a lányom, fél éves kora előtt kapta de sajnos sose játszott vele mert fél tőle.
2012. okt. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oh! :( Nagyon köszönöm a válaszokat! Nagyon megleptetek,megmondom őszintén.Kisfiamnak szeretnénk venni ilyet...de most elgondolkodtam.Lehet érdemesebb volna használtat venni,hogy ha esetleg nekünk sem válik be, ne "bukjunk" akkorát. Mit gondoltok?
2012. okt. 20. 21:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Én pont ennyiért vettem használtan és fél év után el is adtam, nem buktam rajta semmit.

Lányom eleinte félt tőle, utána pedig nem foglalkozott vele.

Én az első bekacsolásnál jót mulattam rajta, de nekem is hamar unalmassá vált.

Akkor már inkább a mássz utánam pillangó. Az valamennyire tetszett neki.

Én mindent használtan vettem, és jó áron megváltam tőlük később, pont amiért Te is írtad.

2012. okt. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én is használtan vettem elég olcsón, kb. annyiért el is tudom adni.

2012. okt. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok, én is használtan vettem, azt hiszem 1500 Ft volt. Jut eszembe, a húgom kislányának mássz utánam lepkéje volt, és ő is félt tőle.
2012. okt. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Nekünk mássz utánam majmos kelj fel jancsink van. Kislányom 3 éves, mai napig sikítófrászt kap tőle. [link]
2012. okt. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!