Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fisher Price kockafaló víziló,...

Fisher Price kockafaló víziló, vagy oroszlán járássegítő? Melyik a jobb, melyiket ajánlanátok inkább? Vélemények, tapasztalatok jöhetnek.

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Viziló. Mert az hasznos, a járássegítő viszont nem.
2012. szept. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk kockafaló krokodilunk van. A doboza jobban lekötötte mint maga a játék. Összesen ha fél órát játszott vele (karácsonyra kapta...) akkor szerintem sokat mondok...:) Most 1,5 éves a fiam, mivel a 7 éves nem kicsit hüllő mániás unokatesója imádja, reménykedek benne, hogy egyszer ő is ráérez...szóval a fiamnál nem jött be. Járássegítőt ezután már nem vettünk...
2012. szept. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én addig addig vacilláltam ezek közt, míg egyiket sem vettem meg. Nem is hiányzott:)


Szerintem a víziló is járássegítő nem? Én úgy emlékszem!

2012. szept. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk oroszlánunk van, imádjuk!!
2012. szept. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen,mindkettő járássegítő és bébitaxi is egyben.Nekem a víziló kicsit stabilabbnak tűnik.Én is régóta vacillálok rajta. :)
2012. szept. 11. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!