Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babájának atópiás a...

Akinek a babájának atópiás a bőre, mikor kapott tej termékeket?

Figyelt kérdés
Az én babám most 7 hónapos. Mindenhol azt mondták, hogy egy éves koráig ne adjak neki semmi ilyesmit. Nem is szándékszom. De egyszer-egyszer már meg nyalta a joghurtot, tejszint. Nagyon picit adtam neki. Nagyon izlene neki és nagyon sajnálom, hogy csak ilyen sokára kaphat.

2012. okt. 21. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem adnám 1 éves kor előtt. Miért nem próbálkoztok a növényivel (rizs, zab esetleg szója) bioboltokban igen nagy választék van.
2012. okt. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem hogy 1 évesen, de most lesz 2 és még mindig alig adok neki tejterméket.

Próbáld majd ki 1 évesen, de lehet hogy el fog még húzódni.

El lehet lenni tejtermék nélkül, emiatt ne izgulj.

Ne adj neki semmiképpen.

2012. okt. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok. A barátnőm lányainak is atópiás a bőre, ő pl. a joghurtot rizs "tejszínnel" helyettesíti, gyümit rak bele (reszelt almát, banánt barack befőttet, fagyasztott meggyet, mézet, az almához fahéjat) és a lányok imádják, hasonlít az íze a joghurthoz. Ráadásul te előnyben vagy, mert nem fogja azt mondani a babád, hogy fúj ez nem olyan mint a bolti, mert ő még nem ismeri azt.

2012. okt. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A link lemaradt:

[link] de bármelyik bioboltban megveheted

2012. okt. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

A sparban is van rizstejszin, már néztem is. most is elég csunya lett a böre, ugyhogy semmiképpen nem fog kapni tejes dolgokat. Pedig még mostanában csak meg sem nyalt ilyesmit.

2012. okt. 22. 09:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Én bármilyen sütit elkészítek tejmentesen, na jó a tejszínes-joghurtos tortát nem tudom, mert a Hulalában is van tejfehérje. Vaj helyett liga margarint használok (abszolút nem érződik rosszabbnak mint a vaj, tej helyett pedig rizstejet használok. Bioboltban veszek rizstej port, és abból csak annyit készítek amennyire szükségem van, aztán visszateszem a dobozába és sokáig eláll. A gyümikrémest is így csináltam, és senki nem vette észre, hogy nem tehéntejből van.Tejbegrízt is ebből készítem.
2012. okt. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!