Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám hét hónapos. Gyönyörűen...

Babám hét hónapos. Gyönyörűen tud ülni, támaszték nélkül. Nem imbolyog. Nagyon szeret így lenni. Azonban magától még nem képes felülni. Szerintetek hagyhatom ülni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ha majd magától ül, és nem te teszed oda, akkor lehet ültetni. De szerintem, ha tényleg olyan stabilan ül, ahogy írod, akkor kellően erős a háta az üléshez, és nem ártasz neki.
2012. okt. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én nem ültetném a helyedben. hidd el hamar fel fog ülni! de ha te megteszed helyette h felülteted, akkor nem fog kepeszteni érte h ő csücsüljön fel. minden megy majd magátol, felülés-először nem tul stabilan- imbolyogva, majd már nagyon ügyesen. gondolom (te irtad le h nem ül fel magától nem bántásból) te ültetgetted gyakran ha már stabian ül felülés nélkül. nem kéne...
2012. okt. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, tilos. Így ültetni.
2012. okt. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem fog ülni. Azért, ha megyünk tanácsadásra a héten, megkérdezem a doktornőt is.
2012. okt. 22. 08:29
 5/5 anonim ***** válasza:
A dokinak én nem mondanám a helyedben. Addig nem ültetjük a gyereket, amíg magától nem ül fel!
2012. okt. 23. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!