Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy a klóros...

Lehetséges, hogy a klóros medencevíz kimarta a gyerek torkát?

Figyelt kérdés
Hat hónapos a gyerek, syoktunk járni úszni. Sokat nyelt ma, utána megállás nélkül sírt, semmit nem lehetett vele csinálni. Borzasztóan fáradt volt, de nem tudott elaludni, mert éhes volt, és nem tudott enni sem, mert néhány korty tej után keservesen felsírt újra, és vígasztalhatatlan volt. Órákon keresztül bolyongtam vele a karomban, de így is kb a 20. próbálkozásra sikerült letenni úgy, hogy ott is maradjon. Nagyon aggódok, ilyet még sosem csinált, szinte sosem szokott sírni pedig.
2012. okt. 21. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
6 hónapos gyerekkel nem a legjobb ötlet klóros vízben lubickolni. Ezért kell babaúszásra olyan helyre menni, ahol speciális, erre kialakított medence van. Ha sokat nyelt, akkor valószínűleg ez áll a háttérben, ha nem is marta ki a torkát, a gyomra fájhat. Én a helyedben felhívnám az ügyeletet, hogy mit okozhat a klóros víz és mivel lehet enyhíteni a dolgot. Jobbulást a babának! Remélem amúgy semmi komoly baja nincs, csak a fáradtságtól volt síró!
2012. okt. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:(((((( nem tudom mi baja volt, még sosem csinált ilyet :(((.... Ma megint voltunk,2x1 órát lubickolt, boldog volt és vidám, már alszik is...
2012. okt. 22. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!