Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen tud egy gyerek...

Mennyi idősen tud egy gyerek kimászni és kiesni a kiságyból? Hogy oldjátok meg ilyenkor hogy ne essen ki?

Figyelt kérdés

2012. okt. 19. 12:06
1 2
 1/11 sumergo ***** válasza:
64%
Ha le van téve a legalsó szintre, akkor szerintem soha nem tud kimászni. Vagyis csak minimum 2 éves kora után, szerintem. addig nem elég magas hozzá. De lehet hogy még az is korai, csak később. Amikor már akkora, h ki tudjon esni, nem kell kiságyba tenni. Mehet rendes ágyikóba.
2012. okt. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Nekem a 20 hónapos ikreim már ki tudják emelni a lábukat, ergó ki si eshetnek. Szerencsére ilyen még nem volt, azért nem sűrűn csinálják. Rácsot kivenni csak az egyik kiságyból lehet, de mivel a másikból nem, ezért onnan sem vettük ki. Sztem pedig az sem oldaná meg, mert ugyanúgy felhúznák magukat...

Most készülünk majd gyermekágyat venni, csak még kell rá az elég pénz:) Nincs más megoldás.

2012. okt. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát a barátnőm kisfia nem volt még két éves (pontosan nem tudom, hány hónapos volt, de 2 év előtt, az 100%) amikor kifejelt a kiságyból. Gyorsan vettek is egy heverőt.
2012. okt. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20 hónaposan cseréltük le a rácsoságyat, már ki tudott mászni. A másik gyerekem is 2 éves szülinap előtt már ki tudott. Fel a láb, átbucskázik, nagy zakó a földön, ordítás... Nem túl jó.
2012. okt. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Le volt engedve a kiságy rácsa a legaljára, a 1,5 évesem mégis addig tornázott, míg kizuhant a földre. Levettük a rácsokat, és oldalemelést csináltattunk hozzá, amin szabadon ki be mászkálhatott.
2012. okt. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
6 hónaposan teljesen lent volt és kimászott. venni kellett 20 cm-rel magasabbat, ez most jó.
2012. okt. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

Hát, most biztos le fognak pontozni, hogy hazudok, de nem érdekel.

Az én fiam 11 hónapos. Legalulra van téve az ágy, mégis kijön belőle. Már egy pillanatra sem hagyhatom benne magára, mert igaz, hogy nem langaléta, de olyan erős, hogy karból felhúzza magát és átbillen...De amióta a két kiszedhető rácsot is kitudja szedni, inkább ott közlekedik. Még egy éves sincs. Képzelem mi lesz később...:)

2012. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát az első hozzászólót megcáfolnám. Nem igaz hogy ha legalul van a kiságy, akkor nem tud kiesni a baba onnan soha. Az egyik barátnőm kisfia, elég mozgékony, 9 és fél hósan kifejelt a kiságyból. Szerencsére nem lett komolyabb baj. De nagyon oda kell figyelni.
2012. okt. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
tényleg ki tudnak már mászni egy éves kor előtt,tapasztalat,bár nekünk nem esett le,mert épp ott voltunk,szerencsére,utána vastag szivacs volt a kiságy mellett,nemsokára meg saját alacsony fotelágy
2012. okt. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 sumergo ***** válasza:
Hát az a helyzet, h én a saját kiságyunkból indulok ki, és igen, ez nem szabvány kiságy. Nagyon mélyen van benne, ebből kizárt, h kiessen a gyerkőc. Gyerekorvos családtól kaptuk kölcsön, úgy csináltatták a gyerekeiknek. Lehet, h a boltban kapható alacsonyabb. Én ebből indultam ki, na meg a lányom méreteiből. Egy éves, még 100%-ra esélytelen, h kiessen. A két évet meg tippeltem, nem kell egyből hurrogni! :-)
2012. okt. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!