Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Engeded hogy a gyerek utánad...

Engeded hogy a gyerek utánad harapjon az ételbe, vagy igyon a poharadból?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 10:54
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
55%
Persze miért ne?
2012. okt. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Mondjuk mert elkaphat tőled bármilyen szájfertőzést!
2012. okt. 15. 10:59
 3/34 Jégtánc ***** válasza:
90%
Hát ha neked van kedves kérdező, akkor ne engedd:) Fiaimnál is engedtem,nem volt sosem semmi szájproblémája,lánykámnál is engedni fogom.Természetesen csakis akkor ha nincs problémám
2012. okt. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
29%

És akkor mint a gyermekem édesanyja, ne is puszilgassam meg, ne szopjon a mellemből, és ne is érintkezzen velem?! :))))

Mert esetleg fertőzésem van itt-ott? :)

Jajj istenem...

2012. okt. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
76%
Persze.Nem kell a gyereket inkubátorban tartani mert nagyon beteges lesz és előjönnek az allergiák.Ha nincs valami szájfertőzésed pl szájpenész stb akkor nyugodtan engedheted.Erősödnie kell az immunrendszerének ha minden patika tiszta és sose érintkezik bacival csak rosszul járhat.
2012. okt. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
86%

Előző vagyok.

Természetesen nincs semmiféle fertőzésem. Ha esetleg lenne, akkor arra az időre kerülném a puszit és egyebeket, de amúgy nem :)))

2012. okt. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Itt nem arról van szó, hogy szoptatod e, vagy puszilod, de nem csókolod, ahogy nyálcsere van, egy egymásutáni ivásnál viszont elképzelhető...

Enyém még pici, nem eszik hagyományos ételt, egy szelet kenyérből hogy csipeget amibe én beleharaptam, még elmegy, de hogy utánam igyon....nem tudom!

2012. okt. 15. 11:05
 8/34 anonim ***** válasza:
Ha egészséges vagy, nem lesz semmi baja. De ha benned emiatt ellenérzés van, akkor ne engedd.
2012. okt. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
90%
Ha nincs fertőzésem, amit elkaphatna, simán engedném! Engem is ilyen hipersteril környezetben neveltek, meg is lett az eredménye, végigbetegeskedtem a gyermekkorom. Én ezt a hibát nem követem el, kell a baktériumflóra az immunrendszernek!
2012. okt. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
66%
Az a gond hogy ez felmerül kérdésként !!! áhhhh
2012. okt. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!