Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babához kb mennyi...

Újszülött babához kb mennyi textil pelus kell?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 10-15 db biztos.. Büfizéshez, ha vki felvenné, akkor a vállára is kell, stb. Ennyi biztos kell! :-)
2012. okt. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem 40drb kellett, bár én ha lebufizte azonnal kicsereltem tisztara, ha lepisilte peluscsrekor, ami nalunk naponta tobbszor is elofordult akkor ujra csere, igy heti ketszer kellett csak mosni, polyaba reggel este tisztat tettem
2012. okt. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én 20at vettem, s elég is volt mind a 2 fiamnál ez a mennyiség. hozzáteszem nem volt egyik sem nagyon bukos.
2012. okt. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15 volt nekem, de szinte minden nap, vagy másnap kellett mosni, hogy elég legyen...
2012. okt. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 20-at vettem és elég volt, aztán később textilpelenkára váltottunk,eldobható helyett, befogtam ezt a 20 db-ot és még párat vettem hozzá. Most 35 db körül van itthon.

Szóval, ha csak büfihez, egyebekhez kell akkor 15-20, ha pelenkázni is szeretnél vele, akkor inkább 40 körül. Úgyis gyakran fogtok mosni az elején, mert óhatatlan, hogy a ruhára, ti ruhátokra is megy néha. Na meg igen, az előbb említett pisilés: főleg kisfiúknál jellemző, hogy pelenkázáskor reflex szerűen pisilnek, ez később majd el fog múlni.

2012. okt. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én csak 10-et vettem,de így mindennap mosni kell.
2012. okt. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk 20 db van, kellett is annyi. Minden nap tiszta a kiságyba, büfiztetéshez, babakocsiba, pelenkázóra, ha letettük a nagy ágyra, akkor is tettem alá.

Volt olyan időszak, hogy 17 db volt mosásban, pedig 2-3 naponta mostam.

2012. okt. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!