Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Emese vagy Noémi?

Emese vagy Noémi?

Figyelt kérdés
Érdekelnének az indokok is :)
2012. okt. 21. 23:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Én mindenképp az Emesére szavazok,nekem nagyon tetszik magában is de becézve meg főleg! A Noémi meg szimplán egy ismerősöm miatt nem tetszik,mert rá emlékeztet...persze nálad ez nem számít,csak rajtatok múlik:)
2012. okt. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
88%

Noémi nagyon tetszett már akkor is mikor terhes voltam.Apának viszont nem így más lett a lányunk neve (de nem bánom):) Még mindig nagyon tetszik.

Az Emese egyáltalán nem tetszik.Nekem úgy sem, hogy Mesi.

2012. okt. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Kellene tudni a vezetéknevet és a tesó nevét.

Így látatlanba az Emesére szavazok, ez a név nálunk is benne volt a listában. Nálam az szól mellette (azon kívül, hogy tetszik), hogy magyar eredetű.

De a Noémi is szép, régi név.

2012. okt. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
A vezetéknév Tófalvi, a tesó neve Tímea Gréta.
2012. okt. 24. 12:23
 15/27 Atroposz ***** válasza:
Emese nekem sokkal szimpatikusabb. Noémi helyett Naomi nevet adnék,de az meg nem biztos ,hogy anyakönyvezhető.
2012. okt. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Noémi! Imádom, szerintem gyöyörürű név, a lányomat is így hívják!:)
2012. okt. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Emese jobban tetszik.
2012. okt. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, 50-50 % :), még mindig jól jönnének az indokok is:)
2012. okt. 24. 13:54
 19/27 anonim ***** válasza:
88%

Noémi.

Nekem szép a hangzása, ellenben az Emesével.

2012. okt. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
93%

13. vagyok. A Tófalvihoz mindenképpen Emese, ehhez a szép, ritka, igazán magyarul hangzó vezetéknévhez jobban passzol. Nem mellesleg a Léna is gyönyörű, és az egész névnek sokkal szebb a ritmusa: Tófalvi Emese Léna. Léna helyett a Lillával is jól hangzik.


A Tófalvi Noémi Lilla nekem kicsit meg van erőszakolva, olyan döcögős valahogy. És a Tímea mellé én nem adnék Noémit, nekem hasonlítanak, és azt nem szeretem. De persze van aki meg direkt hasonló hangzású neveket ad a tesóknak, szóval ízlések és pofonok. :)

2012. okt. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!