Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angel care 300 jelzett már...

Angel care 300 jelzett már 4-szer 10 napos babámnál. Mit tehetnék? Kikészülök teljesen.

Figyelt kérdés

Már 4-szer csippant, mire egyből felkaptam, vagy megráztam. Nem riasztott, azt nem vártam meg. Borzasztóan félek, és éjszakánként felváltva őrködünk apával a baba mellett. Nem tudom meddig lehet ezt bírni, de a jelzések óta nem vagyunk nyugodtak enyhén szólva. Nagyon mélyen alszik, elfelejt levegőt venni. Másnál volt ilyen? Ez őrület! 1 éves koráig fog ez így menni? Mit tehetnék? Már most mosott rongy vagyok, napközben pedig kizárt a pihenés, a 3 évesem mellett kell lennem egyszerre. Vele is volt légzésfigyelőnk, de pár hét után velünk aludt a hálóban, mert úgy éreztem, hogy az a legjobb neki.

Állandó ticcelésre van állítva az angel care, tegnap is rohantam át a másik szobából, mert abbamaradt a ticcelés 15 mp-re és utána csippant is.


2012. okt. 22. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
100% biztos vagy benne, hogy jól van beállítva az AngelCare?Nem lehet, hogy az érzékenységen kellene egy kicsit állítani?
2012. okt. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ezt akkor csinálta, amikor a két érzékelő lap túl közel volt egymáshoz. Minket is megijesztett a folyamatos riasztás, aztán amióta megigazítottuk, nem jelzett hál'Istennek. Próbáljátok meg, lehet, hogy csak lepedőcserekor elmozdult.
2012. okt. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az elején szintén folyton becsipogott. Nálunk az volt a baj, hogy a matrac 10 cm-es, és az 5-ös pontra tekertük, ezután nem volt gond. Eleinte a hármason volt, de csak így lett jobb.
2012. okt. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
kapcsold ki
2012. okt. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

drága kérdező hidd el nem felejt el levegőt venni

annyira rossz lehet hogy ilyen parás vagy

nem bántásból mondom :(

koraszülött?

2012. okt. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul van beállítva a légzésfigyelő. Rázni nem szabad a babát egy picit sem, inkább gyengéden ébresztgetni.

Hidd el, semmi más baj nincs, a légzésfigyelőtökkel van valami gond.

2012. okt. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem koraszülött, 39+2 napra, 3100 g-al született, egészséges kisfiú.

Igen, nagyon rossz ilyen parásnak lenni. Hidd el, én örülnék a legjobban, ha nem lennék az. Érzékenyebbre állítjuk, pedig már megtettük, de még érzékenyebbre fogjuk. Anyatejes kizárólag, 10 nap alatt a súlya is gyarapodott, hála az égnek nagyon szépen eszik.

2012. okt. 22. 11:15
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

hát ezt öröm olvasni :)

akkor minden rendben :)

és tényleg ne rázd nagyon ha lehet :(

2012. okt. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A jános kórházban is ez van a babák alatt.A szobatársamnak is becsipogott(kis súlyú babája alatt 2800g) és kikapta ijedten a kocsiból. A nővérek rászóltak,nem szabad. Ilyenkor nézd meg a babát rendesen szuszog-e,nem kékül? kezd el simogatni a pofiját,úgy próbáld felébreszteni. Ha a babád édesdeden alszik,ne aggódj. A légzésfigyelővel van a gond. Lehet merül,túl vastag matrac alatt van,kis súlyú a babád,vagy az érzékenységét kell állítani.Én egyébként 2 hét után kikapcsoltam,mert amikor kómásan kivettem éjjel a babát,elfelejtettem kikapcsolni a gépet,rendszeresen sípolt.Nem bírtam megszokni.

2 hónapos kisfiú anyukája

2012. okt. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont az a baj, ha nagyon érzékenyre van állítva. Nekünk is az volt a gáz és minden külső hatás miatt össze-vissza érzékelt és csipogott. El kell találni az arany közép utat.

És nyugi, nem lesz semmi baj! :)

2012. okt. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!