Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megoldás jelenthet homeopátiás...

Megoldás jelenthet homeopátiás szer a hányásra és egész napos hányingerre?

Figyelt kérdés

7 hetes vagyok.

Nem hisztizek, tudom, hogy ez természetes velejárója a terhességnek, de annyira undorodom az ételektől, bármit eszek, hamar kijön belőlem, félek ezzel nem teszek jót a babának. Ismeritek a Colchium D6 vagy Ipecacunha D6 homeopátiás szereket? Segíthet? A folyamatos hányás hányinger miatt valószínűleg kevesebb táplálékot viszek be mint kellene. Köszi a válaszokat.


2007. dec. 17. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Magne B6 nekem sokat segített a rosszullétek idején,de nekem is voltak napjaim,amikor nem bírtam enni szinte egy falatot sem,és úgy kellett magamba erőszakolni a kaját.
2007. dec. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem viszel be kevesebb táplálékot, azazhogy igen, de az elraktározódott zsírból a gyermek kitűnően ki tudja vonni magának a szükséges vitaminokat, tápanyagokat. Sajnos tényleg nincs rá tuti módszer, ha rád is igaz, ami a hányós, émelygős terhes nők 90%-ára, akkor a második harmadban hipp-hopp eltűnik, tarts ki. Azoknál a nőknél kell nagyobb odafigyelés, akik végighányják a terhességet, na az brutális... Biztos hogy abbamarad néhány hét múlva, addig is magneB6 és Korpovit keksz, sok sok víz.
2007. dec. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Van, akiénél beválnak praktikák, van akinél nem. Nem izgulj, ez természetes, ilynekor általában még fogynak is a nők, de a baba jól van, amíg hánysz. A 12 hét körül szokott elmúlni.

A reggeli keksz evés segíthet, mindig legyen a gyomrodban pár falat és igyál nagyon sokat.

Kitartás:-)

2007. dec. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A homeopátiás szerek jók lehetnek, igen! Ha nem segít, amit kinéztél, itt tudsz kérdezni homeopátiás orvosoktól, elég hamar szoktak válaszolni:

[link]

2007. dec. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Ne aggódj, előbb utóbb elmúlik.

Én szedtem a homeos bogyókat, nekem nem használt, se a magneB6, se a sima B6-egyszóval semmi.

5-6 kg-ot fogytam, 8 hétig tartott ez az állapot-kegyetlen volt, de még élek:))

Ha megbírod inni ajánlom a gyömbérteát. Rágcsálj gyömbéres kekszet, vagy egy kevés reszelt gyömbér is csodákra képes (állítólag, mert én idáig már nem jutottam el-nem bírtam a kisérlezetést).

Arra figyelj, hogy eleget igyál (hidegen a legjobb)-teát, gyümilevet v. csak tiszta vizet.

Én még a leveseknek a levét ettem (de nem zsírosakat).

Gyümit probálj enni, az is segíthet (alma pl. reszelve-ha nem vagy savas, de vannak olyan fajták amik nem csinálnak savat). Nekem a párom bébiétel formájában hozta haza-szégyen,de azt ettem:)

Sok sikert és kitartást!

2007. dec. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

Én már a 15.hetes kismama vagyok sokat hánytam (amikor nem akkor hányingerem volt).

Gyömbérkapszulát szedek reggel 2-este 2.

Keveset tudtam csak én is enni az első 8 hétben szinte csak sós keksszet, ropit, popcorn-t.

Figyelj arra, hogy kis adagokat egyél naponta többször(én 3 szem kispereccel kezdtem) igyál sok folyadékot és fogyassz gyümölcsöt.

Arra figyelj, hogy akármennyit hánysz enni kell és vigyázz hogy ne száradj(atok)ki!!

Nekem ajánlották a fagyit bevált mert mérsékelte a hányingert!!


Hidd el később jobb lesz!!

2007. dec. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!