Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma furdetesnel vettem eszre....

Ma furdetesnel vettem eszre. Aggodnom kellene?

Figyelt kérdés
6 honapos kislanyomat furdettem mikor eszrevettem a gyomorszaj-nal, rekeszizomnal egy hegyes csont van ott neki.aggodom. mas babanak is olyan?
2012. okt. 22. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet sérv. Vidd el a gyerekorvoshoz, ő biztosat tud mondani ha megnézi. (azét remélem nem az)
2012. okt. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
koszi a valaszodat. remelem nem az !!!
2012. okt. 22. 17:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs, ha hülyeséget írok, de nekem az egyik sor bordám sokkal kijjebb áll, mint a másik és elég furán tud kinézni (dokinál is voltam vele)... ha mind a két oldalon van "hegyes izé" csak kicsit másmilyen, akkor csak a bordái azok.
2012. okt. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, az csak a bordacsúcs és valószínűleg így nőtt neki. Kisfiam 2 hetes és neki is ilyen. Én is nagyon megijedtem, megkérdeztem a doktornénit és azt mondta, teljesen normális, majd ha picit hízik, akkor eltűnik!

Remélem Nálatok is csak ez van!

2012. okt. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hat ha csak az volna, jo lenne ,de elviszem dokihoz mert nagyon ideges vagyok.

koszonom valaszod.

2012. okt. 22. 18:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha középen van az a szegycsont kardnyúlványa.Ha mélyebb levegőt vesz vagy erősen sír akkor látható.Mindenkinek van ilyen csak nem mindenkinek látszik.A csecsemők mellkasformája nem olyan mint a felnőtteké.Ezért szembetűnőbb.
2012. okt. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igen,kozepen van. csak olyan hegyes h.megijedtem. es utana folyton tapogatom ahogy eszrevettem es igen akkor erzodik jobban ha kinyujtozik vagy ha sir.felulve nem is erzem.

koszonom valaszod!

2012. okt. 22. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!