Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Karácsonyi segítség?

Karácsonyi segítség?

Figyelt kérdés
Lányom karácsonykor lesz 15hónapos és nem tudom mit vegyünk neki.Fischer Price kutyusa meg süti faloja már van.Mi dalos könyvre és tanuló cd lejátszora gondoltunk.szerintetek jó ötlet?vagy valami mást kéne?köszi elöre is....
2012. okt. 23. 06:53
 1/5 anonim ***** válasza:
a mi kisgyerkünket a játékokon kivül minden érdekli :) kivételesen hintázni szeret, ugy hogy szobahinta, a bogyós gyümölcsöket is imádja, vegyesen egy nagy tálba kap. többit még nem tudom.
2012. okt. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nekünk is van tanuló kutyus meg sütifaló (kaptuk mind a kettőt) de ennyi "fejlesztő" játék bőőőőven elég szerintem nekünk :D

Szerintem leesésgátlós ágyat veszek majd az akkor 15 hós fiamnak karácsonyra, meg valami szép kis fajátékot, favonatot pl.

2012. okt. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerepjátékhoz valami készlet, amiben emberkék/állatkák vannak pl playmobil 1-2-3, vagy duplo készlet, ilyesmik:

[link]

[link]

[link]

2012. okt. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
legot kapot tavaly a kislányom 1,5évesen tetszett neki de kapot,beszélö kutyát nagymamátol,forma bedobost a nagynénitöl.
2012. okt. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én kislányom most 18 hónapos és játékkonyhát kap karácsonyra. Mi készítjük, de venni is lehet persze.

Lett volna más ötletem is, pl. játék baba babakocsival (mondjuk babakocsija már van), nagyobb készlet duplo vagy playmobil, játéksátor bentre stb. Én most már készségfejlesztőt nem nagyon veszek neki.

2012. okt. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!