Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Karácsonyi ötlet 18hós kislány...

Karácsonyi ötlet 18hós kislánynak és 21hós kisfiúnak?

Figyelt kérdés
Tudom hogy korai még de érdekelne ti ennyi idős babáknak mit vennétek?árhatár nincs.már most szeretnék 1-2dolgot előre megvenni ne utolsó percben kelljen.a kort úgy irtam hogy akkor lesznek annyi idősek
2012. szept. 28. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
kislánynak gáztűzhely felszereléssel műanyag husikkal,kisfiúnak nagy autó vagy autó pálya,mi a lányunknak azt vettük imádta,és még mindig imádja :D
2012. szept. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Duplo
2012. szept. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kb ekkora volt a kicsifiam amikor kapott egy parkolóházat. Hát valami eszméletlen mennyi ideig eljátszott vele, gurgatta az autókat, lifteztette őket, stb.

A kislánynak én is valami konyhafélét vennék, vagy játékporszívót, takarítós kiskocsit, kismikrot, kávéfőzőt. Amikkel tudja anyut utánozni.

2012. szept. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lányom karácsonykor lesz 22 hónapos. Játék konyhát kap, meg asztalt és székeket. Meg sok-sok mesekönyvet, mert imádja őket. :)
2012. szept. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A játék konyhák nagyom jó ötletek!!a kislánynak tuti az lesz :-D
2012. szept. 28. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!