Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet a sinlac-tól szorulása?

Lehet a sinlac-tól szorulása?

Figyelt kérdés
6hónapos a babám, a doktornő javaslatára dúsítom neki a gyümölcsöket sinlac-kal, mert kevés a tejem és magában nem fogadja el. Napi egyszer adom neki.
2009. aug. 9. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenre lehet adni neki, mi 15 hónaposig azt uzsizott csak. Hányás hasmenésre nem lehet mert terheli a gyomrot,nem diétás kaja.
2009. aug. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
szia! igen, lehet a sinlactól szorulása. szerintem kicsit változtass az arányon a gyümölcs javára és megoldódik a dolog. az sem mindegy milyen gyümölcs, pl. a fiam az almától szorulásos, csak barackkal együtt tudom adni neki. jó egészséget!
2009. aug. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
eZ nekem is feltűnt az elején, de elkezdtem több folyadékot adni napi szinten 3-4 dl- t. Akkor oldódott meg a gond.
2009. aug. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mindent barackkal adok neki, sinlac-bol pedig csak egy evőkanállal teszek 200ml gyümölcshöz. Ezt általában megeszi tízóraira, ha délután uzsonna környékén szopi után még kér, akkor csak barackot adok, esetleg nagyon pici almát teszek bele. Arra is gondoltam, hogy etetések között megkínálom egy kis kamillateával,hátha az használ.

Köszönöm a segítséget. Szép napot!

2009. aug. 9. 11:44
 5/5 anonim ***** válasza:
2 hónapostol adom neki a bukások miatt az orvosnő tanácsára,hisz ő is irja föl. 4 hónapostol az uszija csak Sinlak volt semmivel sem kevertem (50 g Sinlak és 150 ml viz).Nem volt semmi baja és 1 éves kor utánig kapta és akkor kezdhettem el e Tejpépet adni neki.
2009. aug. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!