Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasmenés esetén milyen kaját...

Hasmenés esetén milyen kaját adjak és mi kerülendő?

Figyelt kérdés
14 hós kislányomnak ma volt hasmenése. Az előző napokban is krémesebb volt a kakija, nem teljesen szilárd, de minden nap csak egyszer volt. Holnap elvisszük orvoshoz, bár én gondolnám, hogy nincs baja, mert egyébként eszik, jókedvű, nem lázas stb. Érdekelne, hogy mit adhatok neki enni, ami megfogja a székletét? Én most délben simán főtt krumplira gondoltam, illetve hogy legyen íze, belekevernék banánt. És milyen kajákat kerüljek?
2009. aug. 9. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Pont tegnap olvastam egy jó receptet hasmenésre. Mindjárt megkeresem és írok. De van a hippnek egy itala,kimondottan hasmenésre, ami nagyon jó, rizst és sárgarépát tartalmaz, esetleg még az is meg tudod csinálni.
2009. aug. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

RÉPÁS CUKKINI

Életkor: 4 hónapos kortól


A dietetikus véleménye:

Hasmenésben szenvedő babáknak különösen ajánljuk ezt a könnyű főzeléket. A kiszámolt értékek 160 grammos adag esetében érvényesek.


Hozzávalók:

1 db. közepes cukkini (kb. 1/2 rész)

1 db. kisebb sárgarépa (kb. 1/4 rész)

1 db. közepes burgonya (kb. 1/4 rész)


Elkészítés:

Valamennyi zöldséget megmosom, meghámozom, a cukkini magját kivágom. A répát kisebb, a cukkinit és a burgonyát közepes kockákra vágom. Együtt egy kis vízzel 15-20 percig párolom, majd mixerrel pürésítem.



Ez lenne az!

Nagyon jó az oldal ahonnan bemásoltam. [link]

2009. aug. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!