Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Könnyen ment a hozzátáplálás?

Könnyen ment a hozzátáplálás?

Figyelt kérdés
5 hónapos a babám, de még nem jöttem rá, hogy mit szeret, mert sokszor egy kanállal is alig tudok bármit is megetetni vele.
2009. aug. 9. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, én ugyanígy voltam! Mi is 5 hósan kezdtük a hozzátáplálást és bármit próbáltam, semmit nem fogadott el! Én nem tudtam minden nap emelni az adagot egy picivel, mert eleve meg se kóstolt semmit! Aztán vártam két hetet és újra kezdtem, de akkor se jutottunk előrébb! Már teljesen el voltam keseredve, de kb egy héttel később már elkezdett szépen eszegetni, rájött, hogy hogy kell a szilárdabb, pépes dolgokat lenyelni és most már ügyesen eszik (6,5 hónapos most). Kitartás, ne add fel! Nagyon sok türelem kell hozzá! Próbálkozz még pár napot, de ha nem fogadja el, akkor várj egy hetet és kezd újból!

2009. aug. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
42%

Lányommal nagyon könnyű volt, mindent elfogadott és szépen megevett. Most már 14 hós, és még nem tudtam neki olyat adni, amit ne fogadott volna el.

Ha nem megy, ne erőltesd, ráértek még.

2009. aug. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!