Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 és fél hónapos a kislányom...

9 és fél hónapos a kislányom és még szopizik reggel és este. Az elmúlt pár napban, nagyon ideges leszek amikor szopizik. Nagyon dühös leszek és alig várom, hogy abba hagyja. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
megjött már?nálam olyankor vannak ilyen "tünetek"..Érzékenyebb a mellem,nagyon rosszul esik...de aztán elmúlik
2012. jún. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még nem jött meg. A mellem nem érzékeny, nem fáj csak egyszerűen azt érzem, hogy "ne érjen hozzá".
2012. jún. 12. 21:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Barátnőmnél is ez volt, már nála már 11 hónap körül volt a fia, amikor szoptatott még.

A gyermeknek nem volt nagy szüksége már az anyatejre, mondhatni bohóckodott csak a cicin, meg sokszor harapott is.

Emiatt a barátnőm meggyűlölte a szoptatást rettentően, de a fia egészsége miatt mindenképp csinálta tovább.

Végül betelt nála a pohár, amikor úgy beleharapott a fia, hogy elfertőződött a melle. Próbálta a másik melléből etetni (jobb), de nem kellett a fiának.

Most 4 éves a kisfia, de abban a pillanatban leszokott a szopásról. Ami vicces, azaz, hogy a védőnő már 9 hónapos korában mondta az anyukának, hogyha úgy látja, a gyermek csak játszik, akkor ne erőltesse, mert nem sok értelme van a szoptatásnak.

2012. jún. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
első vagyok,hülyén írtam az érzékenyebbet,csak igazán nem tudok jobb szót rá,idegesít,ha a mellemhez ér..íde valóban a döntés innen a te kezedben van,vagy elválasztod,vagy nem..de én akkoris mensire tippelek hamarosan..
2012. jún. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz kismama?Mert én akkor éreztem ezt, amikor a 2. babánkkal várandós lettem.
2012. jún. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet kezdesz besokalni a szoptatástól...
2012. jún. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is így érzek. Van, hogy reggel már nincs is kedvem mellre tenni és nem is teszem. Este még jó, mert lenyugtatja táp előtt. Tej nem hinném hogy sok jön belőle.:)
2012. jún. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
eleged van a szoptatásból,ez teljesen rendben van. ráadásul már neki sincs rá szüksége. adj neki mást reggelire,vacsira. semmi baja se lesz a tápszertől,tejbepapitól
2012. jún. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!